Спорт

Призер Олімпійських ігор провів у Кропивницькому заняття з юними велосипедистами (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 2590

4 квітня в рамках святкування Всесвітнього дня спорту на велобазі міської КДЮСШ № 1 м. Кропивницького проведено модуль #OLympicLab – «Welbeing – Обирай спорт!».

Взяти участь у відкритому занятті з велоспорту мали змогу юні шанувальники спорту, діти-переселенці, прихильники здорового способу життя, повідомляє сайт обласного відділення НОК.
Майстер-клас для дітей провів заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, триразовий чемпіон світу, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, член НОК України Олександр Симоненко.

received 1681485311888434

Перед тренуванням відомий атлет провів екскурсію велобазою на якій він ще малим хлопчиком робив перші кроки у велоспорті, розповів дітям про свою спортивну кар’єру, продемонстрував екіпіровку професійного велогонщика в якій він здобув олімпійське срібло та свої найбільш пам’ятні нагороди.

Під час тренування юні спортсмени під керівництвом Олександра Симоненка виконували вправи спрямовані на розвиток загальної фізичної підготовки, координацію рухів, техніку керування велосипедом, витривалість.

received 1681485275221771

По завершенні тренування учасники заходу перевірили свої знання, відповідаючи на запитання олімпійської вікторини. Спортсмени-початківці змогли задати запитання та сфотографуватися на згадку з уславленим велосипедистом, а також отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.
Захід організовано відділенням Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації і управління молоді та спорту Міської ради м. Кропивницького.

received 1681485278555104

 

Поширюйте

Коментуйте