"Інгулець” забив у ворота МФК “Миколаїв” три м'ячі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 675

Хет-трик Олександра Акименка приніс петрівському "Інгульцю" перемогу над "Миколаєвом" у 26-му турі футбольного чемпіонату України в Першій лізі.

Рахунок у матчі нападник "Інгульця" відкрив на 10-й хвилині з пенальті. Його Акименко сам заробив, після того, як на ньому суперники сфолили у власній штрафній зоні. Подвоїв перевагу Олександр одразу по перерві, замкнувшм головою фланговий навіс від Мішуренка. Втретє гості пропустили на 52-й хвилині після помилки корабелів у власній штрафній, якою скористався Акименко, довівши свій бомбардирський лік до 19-ти голів у нинішньому сезоні. Наразі нападник "Інгульця" очолює список найрезультативніших гравців Першої ліги.

"Інгулець" (Петрове) - "Миколаїв" - 3:0 (1:0)
Чемпіонат України. Перша ліга. 26-й тур. 5 квітня (четвер). с. Володимирівка (Петрівський р-н). Стадіон ім. О. Поворознюка.
"Інгулець": Ган Балан, Павлов, Кучеренко (Гончаренко 87), Акименко (Січінава 59), Піднебенной, Мішуренко (Елла 83), Клименко, Запорожець.
"Миколаїв": Попович, Рогозинський, Чучман, Дмитренко, Авраменко (Сікорський 46), Ковальов (Садоха 82), Семенина (Бондаренко 65), Назаренко (Попов 46), Герасимець, Берко, Вечтомов (Цебро 62).

Голи: 1:0, Акименко Олександр (11 пен.); 2:0, Акименко Олександр (46); 3:0, Акименко Олександр (52).
Попередження: Піднебенной 21 - Чучман 50, Берко 89.

Завдяки здобутій перемозі команда Сергія Лавриненка набрала 51 очко і повернулася на третю сходинку турнірної таблиці. Наступну гру "Інгулець" проведе 10 квітня на виїзді проти ФК "Суми".