БК "Золотой вєк-2" продовжив боротьбу за вихід до чвертьфіналу Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 531

У матчі-відповіді плей-оф Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Золотой вєк-2» в Кропивницькому переграв харківський «Універбаскет» - 91:82.

Зрівнявши рахунок в серії до двох перемог, кропивничани продовжили боротьбу за вихід у чвертьфінал.

У першому матчі підопічні Андрія Бабенка в овертаймі зазнали мінімальної поразки (91:92), тож команда, яка продовжить боротьбу в чемпіонаті, визначиться у третьому поєдинку, що відбудеться 10 квітня в Харкові.

БК «Золотой вєк-2» (Кропивницький) - БК «Университет- Баскет» (Харків) - 91:82 (18:14, 26:21, 22:27, 25:20).

Найрезультативнішими у складі дубля "золотих" стали: Олександр Петров (17 очок, 21 підбирання), Микита Мизь (25 очок), Олександр Хапун (15 очок), Євген Саламаха (15 очок), Руслан Фортуна (11 очок, 7 результативних передач), Владислав Лукінський (6 очок, 4 підбирання).30123856 2026251800922483 6593306805575382357 n

29793280 2026251437589186 5126802927750783805 n 696x464