«Олександрія» перемогла кам’янську «Сталь»

Кількість переглядів - 1114

У матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги «Олександрія» перемогла «Сталь» із Кам’янського з рахунком 2:0.

Звитягу жовто-чорним, які проводили поєдинок удома на стадіоні «Ніка», забезпечили два голи, забиті у першому таймі. Рахунок на 14-й хвилині відкрив Євген Протасов, який пробив точно між ніг голкіпера сталеварів.

Другий м’яч у ворота гостей було забито з пенальті. На 36-й хвилині у штрафній зоні «Сталі» порушили правила проти Віталія Пономаря. 11-метровий бездоганно виконав Василь Грицук – 2:0.
Команда Володимира Шарана володіла ініціативою і мала ще моменти для збільшення своєї переваги проте до завершення зустрічі рахунок так і не змінився.

З 29-ма очками «Олександрія» закріпилася на восьмому місці у другій частині УПЛ.