Спорт

У Кропивницькому представили біговий аматорський клуб Kro Run Club (ФОТО)

. 6161

Бігову аматорську спільноту Kro Run Club було презентовано 7 квітня у Кропивницькому. 

Ініціаторами створення клубу стали Іван Поліщук і Станіслав Зелінський. Вони ж є організаторами Кропивницького півмарафону.

Хлопці поставили за мету об’єднати в обласному центрі любителів бігу та змотивувати тих, хто хоче почати бігати, але не знає як правильно почати, щоб це не шкодило здоров’ю, а приносило користь та позитивні емоції.
«Головна мета - отримувати задоволення від цього процесу та бути здоровим», - зазначили вони під час презентації.

2018 04 07 KRC3

Багато людей у Кропивницькому бігають, тож ми хочемо об’єднати тих, хто вже бігає і тих, хто хоче почати, але не знає з чого почати. Хочемо, щоб була спільнота, яка б спілкувалася між собою, обмінювалася ідеями, знайомилася. В подальшому плануємо разом їздити на змагання іншими містами для участі в аматорських забігах. Ми вже почали проводити спільні пробіжки. У суботу 7 квітня збиралися вже вдруге. Загалом на неї прийшло 15 людей. Такі спільні тренування ми будемо проводити щотижнево. Це допоможе також якісно підготуватися до Кропивницького півмарафону, який ми запланували провести 27 травня. Хто лише починає бігати отримають поради, методичні рекомендації. Бажаючим не треба буде шукати необхідну інформацію в інтернеті. Створення клубу Kro Run Club допоможе підвищити його авторитет, адже ми маємо амбіції, щоб він далі існував і розвивався, - розповів «Гречці» організатор клубу Іван Поліщук.

За слова співорганізатора Станіслава Зелінського, наразі членами клубу стали чотири бігуни-аматори:
- Після суботньої пробіжки ще 14 її учасників приєдналися до нашого клубу, тож на уже 18. Зараз ми приймаємо до клубу всіх бажаючих навіть тих, хто ще не бігає, але хоче почати. Головне все робити правильно, щоб не було травм, проблем зі здоров'ям, а ми вже будемо методично допомагати. Біг – це адреналіновий наркотик. Приєднуйтеся до нас!

2018 04 07 KRC4

Хлопці переконані, що біг змінює тих, хто починає ним займатися. Для учасників клубу не буде обмежень за віком, статтю, головне – не мати протипоказань у здоров’ї. Саме тому організатори Kro Run Club рекомендують усім проходити медогляд: це треба самим людям, щоб знати стан свого організму, переконані вони.

Для членів спільноти будуть щотижневі пробіжки, а з бажаючими бігати на результат проводитимуть окремі тренування. У клубі планують збиратися і для обговорення новинок, щоб бути в тренді подій, давати індивідуальні консультації, складати тренувальні плани.
Зараз Іван Поліщук зі Станіславом Зелінським займаються пошуком спонсорів для поїздок членів клубу на аматорські змагання.

Знайти бігову спільноту та зв’язатися з його організаторами можна у мережі Facebook, де створена його сторінка. Для цього достатньо набрати в пошуку «Кропивницький півмарафон» або Kro Run Club. Клуб також зареєстровано й у трекері Strava.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама