Кропивницька «Зірка» у Львові програла «Карпатам» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1356

Поразкою для «Зірки» завершився матч 26-го туру української Прем’єр-Ліги, в якому кропивничан у Львові здолали футболісти «Карпат» з рахунком 2:1.

2018 04 09 Kar Zirka

Господарі відкрили рахунок на 24-й хвилині. До голу призвела спочатку помилка Івана Цюпи – його «обікрав» Карраскаль, зробив передачу на Вербного, який навісив до штрафного майданчику. Там недопрацював вже Арман Оганесян, дозволивши Олексію Гуцуляку головою забити у ворота «Зірки».
До завершення першого тайму господарі створили ще кілька небезпечних моментів, які лишилися нереалізованими. У зіркових натомість конструктивна гра попереду не виходила.

Підопічним Романа Монарьова вдалося відігратися на початку другої половини матчу. Атаку з правого флангу розпочав Олексій Чичиков, відпасувавши на Геджа. Арно у свою чергу прострілив на Дмира Білонога, який відірвався від опікунів та в дотик переправив м’яч у сітку – 1:1.
На руку червоно-жовтим здавалося, зіграло і вилучення за друге попередження Івана Лобая на 54-й хвилині. Однак у більшості футболісти з Кропивницького грали недовго – за п’ять хвилин арбітр матчу Ігор Пасхал урівняв склади, показавши другу жовту картку Арману Оганесяну за порушення на Гуцулякові.

Комплекс помилок в обороні призвели до другого голу у ворота «Зірки», що став переможним для «Карпат». Євген Паст був безсилий, коли його з близької відстані розстрілював Сергій М’якушко на 65-й хвилині.
Остаточно стало зрозумілим, що червоно-жовті втратили шанси завершити матч бодай унічию, після видалення Івана Цюпи, якому арбітр на 74-й хвилині показав друге попередження. Заключні 15 хвилин кропивничани догравали вдев’ятьох. Чисельною перевагою львів’яни не скористалися, хоча і мали кілька перспективних моментів.

Поразка відкинула «Зірку» у небезпечну до вильоту зону на 10-е місце. Від двох аутсайдерів наших футболістів відділяє лише одне очко. Маючи 23 пункти, кропивничани випереджають «Чорноморець» і «Сталь». «Карпати» ж завдяки важливій звитязі обійшли нашу команду в турнірній таблиці та піднялися на 9-те місце.

«Карпати» (Львів) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:1 (1:0).
9 квітня 2018 року (понеділок). Початок о 14:00. Львів. Стадіон «Україна». 2715 глядачів. +23 С. Прем’єр-ліга, 26 тур.
Арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).
Асистенти арбітра: Оганєсян Дмитро (Луганськ), Шланчак Володимир (Городище).
Четвертий арбітр: Кривоносов Микола (Київ).
Спостерігач арбітражу: Власенко Юрій (Київ).
Делегат ФФУ: Савчук Анатолій (Луцьк).
«Карпати»: 99. Шевченко Олексій, 94. Мірошніченко Денис, 44. Федецький Артем (к/к), 70. Лобай Іван, 9. Гуцуляк Олексій, 8. Вербний Назар (17. Голодюк Олег, 87), 21. Ербес Крістіан Доміан (54. Лебеденко Орест, 59), 20. Ді Франко Франчіско, 10. Каррраскаль, 33. Мякушко Сергій (81. Ременюк Андрій, 81), 35. Швед Мар’ян. Запасні: 23. Мисак Роман, 19. Кортес Армеро Маурісіо, 79.Акулінін Леонід, 18. Родріго. Головний тренер: Бойчишин Олег.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 3. Рюльє Джуліан (77. Чичиков Олексій, 46), 5. Братков Антон, 7. Драченко Максим (к/к), 10. Білоног Дмитро, 15. Збунь Олексій, 16. Гафаіті Адель, 19. Оганесян Арман, 22. Гедж Арно (24. Авер’янов Максим, 79), 27. Дришлюк Кирило (8. Полегенько Павло, 62), 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 23. Маткобожик Олександр, 38. Петров Сергій, 94. Бангура Момар. Головний тренер: Монарьов Роман.
Голи: 1:0, Гуцуляк Олексій (23); 1:1, Білоног Дмитро (50); 2:1, М’якушко Сергій (65).
Попередження: Оганесян Арман (29), Ербес Крістіан Даміан(37), Цюпа Іван (45+1), Лобай Іван (45+2), Гедж Арно (45+2), Лобай Іван (54), Оганесян Арман (59), Цюпа Іван (74), Драченко Максим (76), Голодюк Олег (88).
Вилучення: Лобай Іван (54, друге попередження), Оганесян Арман (59, друге попередження), Цюпа Іван (74, друге попередження).

Наступну гру «Зірка» проведе 14 квітня у Кропивницькому з одеським «Чорноморцем». Початок матчу о 17:00.