У Кропивницькому вдруге визначили кращих грацій Всеукраїнського турніру «Квітка України» (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1920

6-7 квітня на спортивній базі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка вдруге проводився Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики «Квітка України».

Протягом двох днів на нагороди боролися 142 грації з кількох регіонів України. Змагання відбувалися в різних вікових категоріях від програми юнацького розряду до майстрів спорту України.

2018 04 07 kvitka 32018 04 07 kvitka 4

Чемпіонки та призерки турніру:

Гімнастки 2010 р.н.
категорія А (вправа без предмету): 1 місце - Батаєва Марія (м. Кривий Ріг), 2 - Галишина Дар’я (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 3 - Мєдвєдєва Наталія (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
категорія Б (вправа без предмету, скакалка): 1 - Маковецька Діана (м. Біла Церква), 1 - Бурко Дар’я (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Предтеченська Анастасія (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»), 3 - Тющенко Христина (м. Одеса).

Гімнастки 2009 р.н. 
категорія А (вправа без предмету, обруч):
1 - Урбанчук Христина (Павлоград), 2 - Юрасова Катерина (м. Кривий Ріг), 3 - Корнєва Валерія (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»);
категорія Б (вправа без предмету, м’яч): 1 - Черевко Вікторія (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Шулешко Адріана (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»), 3 - Радіонова Діана (м. Кропивницький, КДЮСШ №3).

Гімнастки 2008 р.н.
категорія А (обруч, м’яч): 1 - Ситнікова Сіма (м. Київ), 1 - Савенко Дар’я (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Братковська Мирослава (м. Біла Церква), 3 - Повстянко Анна (м. Кривий Ріг);
категорія Б (м’яч, булави): 1 - Король Ольга (м. Біла Церква), 1 - Саленко Дар’я (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Тасенко Анна (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»), 3 - Василішина Надія (м. Кропивницький, КДЮСШ №3).

2018 04 07 kvitka 2

Гімнастки 2007 р.н.
категорія А (обруч, булави): 1 - Присяч Анна (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Криворот Марьяна (м. Біла Церква), 3 - Павлова Марія (м. Кропивницький, КДЮСШ №3);
категорія Б (скакалка, м’яч): 1 - Гончаренко Ульяна (м. Кривий Ріг), 2 - Косолап Дар’я (м. Біла Церква), 3 - Лисенко Анастасія (м. Кропивницький, ОКДЮСШ «Ніка»).

Гімнастки 2006 р.н.
категорія А (обруч, м’яч): 1 - Лантвойт Єва (м. Київ), 2 - Меркулова Марина (м. Кривий Ріг), 3 - Єрмак Катерина (м. Біла Церква);
категорія Б (булави, стрічка): 1 - Чужа Аліса (м. Біла Церква), 2 - Селькіна Вероніка (м. Павлоград), 3 - Локарєва Марія (м. Кропивницький, КДЮСШ №3).

Гімнастки 2005 р.н. за програмою кандидатів у майстри спорту
категорія А (м’яч, булави): 1 - Азза Єлизавета (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 місце Орленко Аріна (м. Кривий Ріг), 3 місце Ігнатова Марія (м. Кропивницький, КДЮСШ №3);
категорія Б (обруч, стрічка): 1 - Литвиненко Владислава (м. Біла Церква), 2 - Марчук Дар’я (м. Київ), 3 - Кишлян Єва (м. Кропивницький, КДЮСШ №3).

Гімнастки 2004 р.н. за програмою кандидатів у майстри спорту
категорія А (обруч, стрічка): 1 - Кучеренко Дар’я, 2 - Григор’єва Дар’я, 3 - Теплова Єлизавета (м. Кропивницький, КДЮСШ №3);
категорія Б (обруч, м’яч): 1 - Антонова Олександра (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Кот Каріна (м. Біла Церква), 3 - Клінкіна Марія (м. Біла Церква).

Гімнастки 2003 р.н. за програмою кандидатів у майстри спорту
категорія А (м’яч, стрічка): 1 - Горбунова Єлизавета (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Лукаш Анна (м. Біла Церква), 3 - Король Софія (м. Біла Церква);
категорія Б (обруч, булави): 1 - Сторожева Валерія (Одеса), 2 - Савенкова Єлизавета (м. Кропивницький, КЗ ДЮСШ №3), 3 - Пономаренко Аліна (м. Біла Церква).

Гімнастки 2002-01 р.н. за програмою майстрів спорту (м’яч, булави, вид на вибір): 1 - Нестеренко Анна (м. Кропивницький, КДЮСШ №3), 2 - Лагода Наталія (м. Кривий Ріг), 3 - Фурсенко Діана (м. Біла Церква).

Гімнастки 2000 р.н. і старших за програмою майстрів спорту (обруч, стрічка, вид на вибір): 1 - Волошина Анастасія (м. Кропивницький, ЦДПУ ім. В.Винниченка, ОКДЮСШ «Ніка»), 2 - Чала Вікторія (м. Біла Церква), 3 - Кущенко Олександра (м. Кропивницький, ЦДПУ ім. В.Винниченка, ОКДЮСШ «Ніка»).

Приємним подарунком для гімнасток стали запропоновані Катериною Квіткою призові номінації: «Міс працездатність» - Савенко Дар’я (2008 р.н., м. Кропивницький), «Міс посмішка» - Фесюк Юлія (2006 р.н., м. Кривий Ріг), «Міс глядацьких симпатій» - Савенкова Єлизавета (2003 р.н., м. Кропивницький) та «Міс грація» - Сторожева Валерія (2003 р.н., м. Одеса).

2018 04 07 kvitka 1

Змагання відбулися за підтримки майстра спорту України з гімнастики художньої Катерини Квітки, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА, управління молоді та спорту міської ради м. Кропивницького; ЦДПУ ім. В.Винниченка; відділення НОК України в Кіровоградській області; Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати; Кіровоградської обласної федерації художньої гімнастики.


Фото Олександра Сухоноса

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв