Спорт

У Кропивницькому почався І тур Чемпіонату України з велоспорту на шосе (ФОТО)

. 4182

Відкритий весняний Чемпіонат України з велоспорту у парній гонці та гонці критеріум, всеукраїнські змагання «Кубок космонавтики» в індивідуальній груповій гонці з велосипедного спорту на шосе було офіційно відкрито сьогодні, 13 квітня, у Кропивницькому.

До нашого обласного центру приїхали близько 200 велосипедистів із 15 областей України.

2018 04 13 162018 04 13 72018 04 13 15

Учора на Аджамському шосе визначили найкращих гонщиків у парній гонці. Серед спортсменів нашої області за підсумками першого змагального дня призерами Чемпіонату України стали Алла Марущак і Наталія Нечитайло з команди «Рос-Агро» (КДЮСШ, Знам’янський р-н, с. Мошорине). У парній гонці серед дівчат 2002-2003 р.н. вони фінішували з третім часом і стали бронзовими призерками (на фото).

2018 04 13 2

Медалістами всеукраїнських змагань у парній гонці серед спортсменів Кіровоградщини стали
Чоловіки: Руслан Бондаренко – 1 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Владислав Шутко – 2 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Артем Шевцов – 3 місце (ОШВСМ, Кропивницький).
Жінки: Гуцан Олена – 1 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Борисюк Віра – 3 місце (Знамянський р-н, КДЮСШ).
Юнаки 2006 р.н. і молодші: Суржок Захар – 1 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Молодченко Євген – 2 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Штокайло Денис - 3 місце (Знамянський р-н, КДЮСШ).
Дівчата 2006 р.н. і молодше: Шевченко Марія – 1 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Воротіленко Катерина – 2 місце (Кропивницький КДЮСШ №1), Рішак Альбіна – 3 місце (Знамянський р-н, КДЮСШ).

Сьогодні, 13 квітня, на проспекті Винниченка у Кропивницькому учасники змагаються у гонці критеріум. У третій змагальний день, 14 квітня велосипедисти змагатимуться на картодромі «Каскад» в індивідуальній груповій гонці.