Кропивницька «Зірка» у вольовому матчі здолала «Чорноморець» (ФОТО)

Кількість переглядів - 997

Перемогою для «Зірки» завершився матч 27-го туру української Прем’єр-Ліги, в якому футболісти з Кропивницького здолали сусіда по турнірній таблиці «Чорноморець».

Сьогодні, 15 квітня, на домашньому полі підопічні Романа Монарьова здолали одеситів з рахунком 2:1. Обидві команди ведуть боротьбу в другій шістці чемпіонату елітного дивізіону, а сам матч для них мав надзвичайно важливе значення, оскільки футболісти змагаються в групі аутсайдерів, де кожне набране очко як і його втрата вартує дуже дорого.

2018 04 15 z1

Перший тайм лишив негативний відбиток - суперники мало чим запам’яталися. Моментів практично не виникало, у грі футболістів було багато браку, не вистачало осмисленості в діях, тому про видовищність годі й казати. У кропивничан запам’ятався хіба що удар Павла Полегенька, у той час як в одеситів мали моменти Кирило Ковалець і Олександр Гладкий, але в обох випадках свою майстерність демонстрував воротар червоно-жовтих Євген Паст.

Цікавіше та яскравіше «Зірка» з «Чорноморцем» провели другу половину поєдинку. Три голи і ще кілька нереалізованих супермоментів сповна компенсували відсутність гри як такої у першому таймі. Розпочали гості - спочатку вбивчий момент на 58-й хвилині не реалізував Микита Татарков. Нападника одеситів лишили самого у воротарській зоні в той час, коли на нього був навіс із лівого флангу і Микита безперешкодно пробив головою. М’яч пролетів поряд зі стійкою, однак на щастя для кропивничан, у ворота не влучив. За хвилину виходити вперед могли господарі, але удар Олексія Чичикова зі зручної позиції був дуже невлучним.
Радість на трибунах однойменного стадіону «Зірка» прийшла на 64-й хвилині, коли зіркові відкрили рахунок.

Призвів до взяття воріт гостей провал в їхній обороні. Дальній навіс з правого флангу лишив практично всіх гравців одеситів поза справою, а Дмитро Білоног, отримавши відмінний пас, на швидкості пройшов до штрафної суперників і пробив низом у дальній від воротаря одеситів кут – 1:0.

2018 04 15 z222018 04 15 z3

Гості прагнули відігратися. Два шанси поспіль вони мали на 73-й хвилині та двічі відмінно зіграв Євген Паст, відбивши спочатку подачу з кутової позначки, а потім парирував удар, що послідував за ним. Хвилиною по тому одесити лишилися в меншості – півзахисник Юрій Романюк отримав другу жовту картку за небезпечну гру та ще більше ускладнив завдання своїм колегам.
Підопічні Романа Монарьова дуже швидко скористалися чисельною превагою та подвоїли перевагу і на 78-й хвилині рахунок на табло став 2:0.
Дубль оформив Дмитро Білоног.
На передачу в штрафну гостей з лівого флангу відгукнувся Олександр Петров, вчасно відпасував на Білонога і Дмитро у пусті ворота одним дотиком переправив м’яча, оформивши дубль. За кілька хвилин сам Петров мусив забивати, однак удар у нього не вийшов.
Не скористався можливістю і Павло Полегенько, який ефектно пробивав здалеку - м'яч пролетів поряд зі стійкою воріт.

2018 04 15 z52018 04 15 z7

Коли, здавалося, долю матчу було вирішено, гравці «Чорноморця» показали, що їх рано списали з рахунку та покарали кропивничан за самовпевненість, змусивши похвилюватися усіх. На другій компенсованій хвилині Артем Чорній все-таки вразив ворота Євгена Паста. До голу призвела помилка на правому фланзі після якої моряки підібралися до штрафної зони, зряче відпасували на Артема, який пробив у дотик під поперечину. У заключні секунди футболісти «Чорноморця» намагалися врятувати гру, тому кінцівка вийшла нервова, але часу організувати атаку вже не було.
Для «Зірка» ця перемога стала історичною, адже крайній раз червоно-жовті перемагати одеситів ще у 2011-му році.
Разом з домашньою звитягою «Зірка» набрала 26 очок і закріпилася на 10-му місці. Аутсайдерами УПЛ лишаються «Чорноморець» і «Сталь», у яких по 22 пункти. Саме з камянчанами наші футболісти зустрінуться у наступному турі. Зі «Сталлю» кропивницькі футболісти зіграють 21 квітня у Кам’янському.

2018 04 15 z6

«Зірка» (Кропивницький) – «Чорноморець» (Одеса) – 2:1 (0:0).
15 березня 2018 року (неділя). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 1722 глядачі. +21 С. Чемпіонат УПЛ, 2 етап, 1 коло, 27-й тур.
Арбітр: Кутаков Дмитро (Бровари).
Асистенти арбітра: Яковлєв Євгеній (Київ), Єрмоленко Руслан (Чернігів).
Четвертий арбітр: Монзуль Катерина (Харків).
Спостерігач арбітражу: Мосейчук Юрій (Чернівці).
Делегат ФФУ: Бабій Василь (Житомир).
«Зірка»: 44. Паст Євген, 5. Братков Антон, 7. Драченко Максим (к/к), 8. Полегенько Павло, 10. Білоног Дмитро, 15. Збунь Олексій, 16. Гафаіті Адель, 21. Загальський Ігор (24. Авер’янов Максим,78), 22. Гедж Арно (27. Дришлюк Кирило, 71), 38. Петров Сергій (31. Кондраков Данііл, 83), 77. Чичиков Олексій. Запасні: 74. Медведєв Марк, 3. Рюльє Джуліан, 45. Пепе Сесе-Франк, 94. Бангура Мамар. Головний тренер: Монарьов Роман.
«Чорноморець»: 71. Безрук Дмитро, 11. Смірнов Євген, 27. Люлька Сергій (к/к), 97. Романюк Юрій, 13. Чорній Артем, 14. Бобко Іван, 48. Оріховський Павло, 6. Ковалець Кирило, 75. Третьяков Максим (9. Семенів Дмитро, 66), 17. Татарков Микита (8. Коста Теноріу Гуттінер Хейдер Фернанду, 67), 24. Гладкий Олександр. Запасні: 12. Кожухар Андрій, 18. Соколов Олег, 21. Бамба Н’Ганон Фуссені, 23. Хамелюк Владислав, 7. Мусолітін Микола. Головний тренер: Фролов Костянтин.
Голи: 1:0, Білоног Дмитро (63); 2:0, Білоног Дмитро (79); 2:1, Чорній Артем (90+2).
Попередження: Збунь Олексій (2), Третьяков Максим (25), Романюк Юрій (47), Татарков Микита (54), Романюк Юрій (74).
Вилучення: Романюк Юрій (74, друге попередження).