Перша ліга: петрівський «Інгулець» розгромив «Колос» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1116

Розгромною перемогою над ковалівським «Колосом» завершив гру 26-го туру Чемпіонату України в Першій лізі «Інгулець».

Петрівчани на домашньому полі забили гостям чотири м’ячі, завдавши колосовцям найбільшої поразки в їхній історії, а самі натомість не пропустили жодного м’яча. Рахунок на 26-й хвилині відкрив найкращий бомбардир чемпіонату Олександр Акименко, реалізувавши пенальті.
Ще тричі команда Сергія Лавриненка відзначилася у другому таймі. На 58-й хвилині Акименко оформив дубль, забивши 22-й гол у сезоні. Віталій Павлов зробив рахунок 3:0, а завершальну крапку в розгромі «Колоса» поставив Євгеній Запорожець.

З 57 очками «Інгулець» закріпився на третьому місці.

«Інгулець» (Петрове) – «Колос» (Ковалівка) – 4:0 (1:0)
14 квітня 2018 року (субота) . Чемпіонат України. Перша ліга 26-й тур. cмт Петрове. Стадіон «Інгулець». Початок матчу о 18.00. 800 глядачів. +18 С.

Арбітр: Дердо Олександр (Чорноморськ)
Асистенти арбітра: Козорезов Дмитро (Одеса) та Андрій Єремєєв (Миколаїв)
4-й арбітр: Пилипенко Ярослав (Кропивницький)
Інспектор: Брюхов Павло (Кременчуг)

«Інгулець»: 33. Ганєв Геннадій, 5.Запорожець Євген (Рябушко Віталій, 90), 8.Клименко Владислав, 9.Мішуренко Олександр (Новотрясов Артур, 63), 10.Піднебенной В’ячеслав ( Дорошенко Кирило, 85), 21. Акименко Олександр (Січінава Ніка, 76), 23. Кучеренко Олександр, 28. Павлов Віталій, 39. Балан Денис, 80. Лупашко Владислав (Павелько Олексій, 88), 89. Синьогуб Олег
Запасні: 30.Олександр Литвиненко, 4. Солдат Ігор
Головний тренер: Сергій Лавриненко

«Колос» : 25. Волинець Євгеній, 2. Сахневич Андрій (Масалов Олександр, 68), 19. Семенко Андрій, 13. Гавриш Віталій, 24. Зозуля Олексій, 5. Поздеєв Олександр, 14. Мілько Вадим (Рябов В’ячеслав, 54), 69. Ільїн Олег, 11. Соломко Юрій (Коропецький Василь, 65) 33. Нехтій Владислав (Леонов Дмитро, 65), 17. Бондаренко Олександр (Лисенко Володимир, 59)
Запасні: 1. Яшков Антон, 10. Морозко Євгеній
Головний тренер: Костишин Руслан

Голи: Акименко Олександр, 26, 58, Павлов Віталій, 79, Запорожець Євген, 82.
Попередження: Сахневич, 21 (неспортивна поведінка), Новотрясов, 70 (неспортивна поведінка) , Леонов, 77 (незгода з рішенням арбітра)

Наступну гру «Інгулець» проведе 18 квітня у Харкові з «Геліосом».