«Зірка» зіграла внічию з аутсайдером Прем’єр-ліги «Сталлю» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1101

Внічию з рахунком 1:1 зіграла «Зірка» у 28-му турі української Прем’єр-ліги з кам’янською «Сталлю» учора, 21 квітня на «Оболонь Арені». Обидва голи команди забили на початку другого тайму.

Рахунок на 50-й хвилині відкрили кропивничани. Олексій Збунь на лівому фланзі вдало обігрався з партнером й від лінії поля навісив у воротарський майданчик. Там Сергій Петров виграв боротьбу в повітрі у Германа Пенькова й головою вразив ціль – 0:1.
Попереду наші футболісти були недовго. За друге попередження на 54-й хвилині було вилучено Івана Цюпу. Незабаром після видалення футболіста «Зірки» арбітр матчу Євген Арановський призначив пенальті у ворота Євгена Паста. Боротьба Збуня та Климчука завершилася падінням останнього й рефері вирішив, що фолив кропивничанин. Євген Паст вгадав напрямок удару Кузика з «точки», але врятувати свою команду не зміг – 1:1.

З 27-ма очками «Зірка» продовжує посідати 10-е місце у турнірній таблиці.

2018 02 21 0

«Сталь» (Кам’янське) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:1 (0:0).

21 квітня 2018 року (субота). Початок о 14:00. Київ. Стадіон «Оболонь Арена». 217 глядачів. + 22 С. Чемпіонат України, 2 етап, 2 коло, 28-й тур.
Арбітр: Арановський Євген (Київ).
Асистенти арбітра: Журибіда Володимир (Луцьк), Маланчук Михайло (Кіцмань).
Четвертий арбітр: Бойко Сергій (Іванків).
Спостерігач арбітражу: Дердо Віктор (Чорноморськ).
Делегат ФФУ: Титаренко Юрій (Київ).
«Сталь»: 71. Пеньков Герман, 66. Еберт, 88. Ощипко Ігор, 2 .Джонатан, 16. Хоцяновський Артем, 8. Мисик Мар’ян, 10. Костенко Кирило (96. Нурієв Анатолій , 82), 23. Месхі Михайло, 94. Задерака Максим (к/к) (13.Копитов Дмитро, 61), 17. Кузик Орест, 11. Климчук Юрій (7. Книш Данило, 70). Запасні: 25. Сілецький Іван, 97. Якимів Андрій, 55. Антошин Антон, 3.Малакян Гор. Головний тренер: Костов Ніколай.
«Зірка»: 44. Паст Євген, 5. Братков Антон, 7. Драченко Максим (к/к), 10. Білоног Дмитро (22. Гедж Арно, 58), 15. Збунь Олексій (20. Фатєєв Дмитро, 72), 16. Гафаіті Адель, 24. Авер’янов Максим (31. Кондраков Даніїл, 77) 38. Петров Сергій, 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 21. Загальський Ігор, 27. Дришлюк Кирило, 94. Бангура Момар. Головний тренер: Монарьов Роман.
Голи: 0:1, Петров Сергій (50); 1:1, Кузик Орест (57 з пенальті).
Попередження: Гафаіті Адель (21), Цюпа Іван (44), Петров Сергій (47), Цюпа Іван (54), Джонатан (63), Костенко Кирило (79).
Вилучення: Цюпа Іван (54, друге попередження).

Наступну гру «Зірка» проведе 28 квітня удома з «Олімпіком».