Кропивницькі грації стали призерками Чемпіонату України з художньої гімнастики (ФОТО)

Кількість переглядів - 1626

Спортсменки з Кропивницького здобули дві медалі Чемпіонату України з художньої гімнастики серед школярів за програмою кандидатів у майстри та майстрів спорту України.

Змагання проводилися 19-22 квітня у Чернівцях. За їхні нагороди вели боротьбу 83 грації.
Наша область була представлена шістьома вихованками комплексної ДЮСШ №3 тренера Анастасії Мельник.
У командних змаганнях збірна кропивницьких гімнасток у складі Анни Нестеренко, Софії Бубели, Олександри Антонової, Єлізавети Савенкової та Єлізавети Горбунової піднялася на бронзовий п’єдестал пошани серед 12-ти команд.

2018 04 22 gh12018 04 22 gh2

Ще одну нагороду до кошику команди принесла Єлізавета Савенкова. У трьох вправах - без предметів, з булавами і м’ячем вона пробилася до фіналів, а в останній виборола бронзову нагороду.

2018 04 22 gh3

Кропивницькі гімнастки потрапили до фіналів в індивідуальних змаганнях ще у вісьмох видах - Анна Нестеренко в усіх шести змагальних дисциплінах, Єлізавета Горбунова у вправі з м’ячем , Олександра Антонова у вправі зі стрічкою.