БК "Золотой вєк" посів шосте місце в сезоні 2017-2018 Вищої ліги

Кількість переглядів - 234

Баскетболісти клубу "Золотой вєк" із Кропивницького сьогодні, 25 квітня, програл удома южненському "Хіміку-2" другу гру серії за п'яте місце Чемпіонату України у Вищій лізі та стали шостими.

Після виїзної поразки у першому матчі 20 квітня в Южному з рахунком 64:95, взяти реванш наші баскетболісти не дуже й намагалися. Гості заволоділи ініціативою від старту гри. Вже до великої перерви вони вели в рахунку 58:40. У двох заключних чвертях южненці довели свою перевагу до 32 очок - 120:88.

Таким чином рахунок в серії став 2:0 на користь хіміків, які стали п'ятими.