Спорт

«Олександрія» обіграла «Карпати» і піднялась на 7 місце (ФОТО)

. 2398

До звітного матчу суперники підійшли з хорошими результатами. «Карпати» мали чотири перемоги поспіль, а «Олександрія» минулого тижня переконливо перемогла одеський «Чорноморець». Тому, інтрига була. Також варто нагадати, що головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран мав у своєму активі «карпатську прописку», тому ігри з львів’янами завжди були для нього надзвичайно принциповими.

oll1

Абсолютно несподівано для олександрійців розпочався цей матч. Після подачі кутового з лівого флангу Андрій Гітченко не зміг ліквідувати загрозу біля власних воріт і цією ситуацією сповна скористався капітан «Карпат» Андрій Нестеров, який без жодного супротиву вколотив м’яч у ворота Юрія Паньківа.

Після пропущеного голу олександрійці активізувалися і заволоділи ігровою та територіальною перевагою, але до завершальних ударів справа так і не доходила.

На 21 хвилині більш-менш спокійну гру порушив Хорхе Карраскаль. Отримавши пас від Олексія Гуцуляка, він на великій швидкості обіграв двох захисників «Олександрії» і низом пробив по воротах «Олександрії». На щастя, досвідчений Юрій Паньків заволодів м’ячем.

«Олександрія» відповіла напівмоментом. Василь Грицук з правого флангу запустив парашут на Віталія Пономаря, удар якого головою пройшовся вище воріт господарів.

З середини першого тайму олександрійці «прокинулися», притиснули суперника до їх власних воріт і почали створювати момент за моментом.

Так, після стандарту Валерій Бондаренко виграв верхову боротьбу і головою скинув м’яч на Артема Сітала, який в один дотик перевірив на міцність поперечину воріт «Карпат».

Зразкову чотирьохходівку провели олександрійці на 35 хвилині матчу. Василь Грицук зробив націлену передачу на Цурікова, той змістився у центр і віддав м’яч на Пономаря, Віталій дотепно пропустив снаряд Євгенові Банаді, який з близької відстані відправив м’яч у ворота Олексія Шевченка.

Загалом, якщо не брати до уваги швидкий м’яч Андрія Нестерова, то у більшості єдиноборств гору брали футболісти «Олександрії».

На початку другого тайму «Олександрія» не пішла в оборону, а продовжила тренд першого тайму. Василь Грицук практично від власних воріт зробив діагональну передачу Артемові Сіталу і забезпечив йому вихід на побачення з голкіпером й можливість прицільно розстріляти ворота Олексія Шевченка.

Відразу ж львів’яни провели атаку. Сольний слалом продемонстрував Сергій М’якушко, але його удар з близької відстані по воротах «Олександрії» заблокували захисники гостей.

Дещо сумнівний штрафний у безпосередній близькості до штрафного майданчика зафіксував арбітр матчу Ярослав Козик. Гуцуляк потужно пробив зі штрафного, закрутивши м’яч у дальній кут – до взяття воріт львів’янам не вистачило кількох сантиметрів.

Як підмітив коментатор матчу Вадим Скічко, «Олександрія» в середині другого тайму почала «замішувати цемент» для оборони власних воріт.

Коли на табло стадіону «Україна» з’явилися дві сімки, Віталій Пономар міг зняти всі питання про переможця матчу. Але чомусь прийняв рішення не зближуватися з голкіпером «Карпат», а відразу ж пробив з гострого кута. Удар отримався заслабкий, і Олексій Шевченко перевів м’яч ногою на кутовий.

У цілому, слід зазначити, що олександрійці проти «Карпат» виглядали значно краще, і безперечно заслужили на цю важливу і принципову перемогу. Можливо, також, що й завдяки «львів’янину» Володимиру Шарану футболісти «Олександрії» сьогодні почувалися, як удома.

Джерело

Поширюйте

Коментуйте


Реклама