«Олександрія» мінімально перемогла «Зірку» в місцевому дербі (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 716

"Олександрія" на домашньому полі здобула перемогу над кропивницькою "Зіркою" у 30-му турі чемпіонату УПЛ.

У матчі, що відбувся учора, 6 травня на стадіоні "Ніка", все вирішив гол Андрія Запорожана, який "розмочив" суху серію в дербі - попередні три зустрічі футбольних команд із Кіровоградщини закінчувалися з нульовим рахунком.

Команда Володимира Шарана у першому таймі володіла ініціативою, і з кількох створених моментів зуміла реалізувати один незадовго до перерви, який став вирішальним.

Команди почали поєдинок без розвідок. Першу спробу вийти вперед господарі мали вже на 7-й хвилині - воротар червоно-жовтих Євген Паст врятував після удару Олексія Довгого.
У кропивничан мав момент Дмитро Білоног на 22-й хвилині, проте на місці був Юрій Паньків. За хвилину шанс відкрити рахунок був у нападника "Олександрії" Артема Сітала, але він не зумів з метра влучити у ворота.
Єдиний гол було забито на 37-й хвилині. Василь Грицук пробіг лівою брівкою, перевів на протилежний фланг на Сергія Старенького, який ідеально скинув м'яч у центр Запорожану. Андрій зльоту в дотик пробив по воротах, не лишивши надій Пасту впоратися з кулястим - 1:0.

Двічі підопічні Романа Монарьова загострили гру наприкінці першого тайму. Перспективну атаку створив Арно Гедж, вивівши дальнім діагональним пасом Олексія Чичикова на побачення з Юрієм Паньківим, однак голкіпер жовто-чорних вчасно вийшов із воріт і випередив нападника кропивничан. Шанс забити "у роздягальню" був у Білонога, якому дещо забракло влучності - після його удару м'яч попрямував у ліву стійку, а від неї за межі поля.

2018 05 06 Ol Z

У другій половині поєдинку на стадіоні мало що змінилося - команди продовжували грати на зустрічних курсах, створювати моменти, які втім, жодній не вдалося реалізувати.
Зі зручної позиції на 55-й хвилині бив Білоног - вище воріт. Незабаром Дмитра вивів на ударну позицію Сергій Петров, але прицільно пробити Білоногу завадили захисники.

Господарі поля теж не реалізували кілька дуже небезпечних моментів. Серед городян не використав дві нагоди забити під час виходу сам на сам із воротарем «Зірки» Андрій Цуріков. Його підтримав і Артем Сітало коли не зумів обробити м'яча та в метрі від воріт влучно пробити. Марнотратність могла б дорого обійтися господарям: на 78-й хвилині помилка Паньківа ледь не призвела до голу, коли після навісу м'яч пролетів впритул біля правої стійки воріт "Олександрії".

У компенсовані хвилини нічию "Зірці" міг принести удар Івана Цюпи, але його парирував Паньків, врятувавши переможний для своєї команди рахунок.

Олександрійці після перемоги з 39-ма очками закріпилися на 7-му місці УПЛ, ставши лідерами в другій шістці турнірної таблиці. "Зірка" з 30-ма пунктами посідає 10-е місце та продовжує боротьбу за виживання.

ФК «Олександрія» – ФК «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (1:0)
УПЛ. 30 тур. 6 травня 2018 (неділя). Початоу матчу о 19.30. Олександрія, стадіон «Ніка» – 1850 глядачів. +27 °С.