Петрівський «Інгулець» на виїзді програв «Гірнику-Спорт» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 698

Поразкою завершив «Інгулець» виїзний матч 32-го туру Чемпіонату України в Першій лізі у Горішніх Плавнях.

6 травня команда Сергія Лавриненка програла «Гірнику-Спорт», пропустивши два м’ячі у другому таймі.

На 57-й хвилині господарі відкрили рахунок, а незадовго до фінального свистка арбітра подвоїли свою перевагу – 2:0.
Із 66-ма очками «Інгулець» продовжує посідати третє місце в турнірній таблиці.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Інгулець» (Петрове) – 2:0 (0:0).
Чемпіонат України. Перша ліга, 32 тур. 6 травня 2018 року (неділя). Початок матчу о 17:00. м. Горішні Плавні. Стадіон "Юність".