Кропивничанка стала чемпіонкою Європи з бодіфітнесу (ФОТО)

Кількість переглядів - 4075

В іспанській Санта-Сусанні завершився чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу, на якому найвищу нагороду здобула кропивничанка Надія Столярова.

Спортсменка з Кропивницького стала чемпіонкою континенту в бодіфітнесі у зростовій категорії до 158 см і всього один бал поступилася в боротьбі за «абсолютку» литовській спортсменці Вірджинії Камінській.
Перший турнір з бодібілдингу в Кропивницькому пройшов в 2013 році. П'ять років тому підтримати починання керівника Кіровоградської обласної федерації Василя Яременка приїхали президент ФББУ Ігор Делієв з командою, відвідав тоді змагання з показовим виступом і зоряний гість - Олексій Шабуня.
Результатом п'ятирічної злагодженої роботи команди Кіровоградської обласної федерації бодібілдингу з розвитку виду спорту в регіоні став грандіозний успіх Надії Столярової на чемпіонаті Європи-2018. Безумовно, такий успіх стане черговим поштовхом для розвитку бодібілдингу в Кропивницькому та Кіровоградській області.
2018 05 10 bodyfitnes

По поверненню з Санта-Сусанни Надія поділилася своїми враженнями про участь у головному міжнародному старті змагальної весни 2018 року.

Надія Столярова, чемпіонка Європи з бодіфітнесу:
«Емоції та враження від пережитого на турнірі в Іспанії мене переповнюють дотепер! Чемпіонські медаль і кубок стали доказом того, що я можу конкурувати з найкращими спортсменами.
Завжди вважала себе лише матеріалом в руках талановитого і досвідченого тренера, мотиватора і з гордістю можу сказати, Друга - Антона Коропалова. Він з першого кроку на сцену, в 2016 році, вірив у наш успіх і методично вів мене до нього. Не сумніваючись в моїх можливостях, він завжди направляв мене брати участь в хороших, сильних по складу спортсменів турнірах. Так вийшло і в цьому році, коли на Кубку Києва я стала першою в своїй категорії і пройшла відбір на Чемпіонат Європи.
Потрапивши в збірну України, я мала велику честь представляти свою країну, своє місто Кропивницький і свій бодіфітнес на міжнародній арені, за що безмежно вдячна всьому керівництву ФББУ! Вдячна я за комфортні умови, тепле ставлення до спортсменів і за віру в мене! Я щаслива, що в складі кращих спортсменів країни, ми принесли першість Україні та стали найкращою збірною у Європі!
Попереду осінній сезон змагань, який завершиться чемпіонатом світу на якому я дуже хочу представити форму абсолютного чемпіона! Так що буду працювати в цьому напрямку і вірити в успіх! »