Кропивницька «Зірка» зіграла внічию в заключному домашньому матчі сезону (ФОТО)

Кількість переглядів - 1313

«Зірка» у Кропивницькому зіграла внічию 1:1 зі львівськими «Карпатами» в заключному домашньому матчі сезону сьогодні, 12 травня.

Обидві команди, розташовуючись по сусідству в турнірній таблиці, продовжують боротися в зоні виживання, прагнучи залишитися в українській Прем’єр-Лізі, тому зустріч мала доволі серйозний характер. Результат матчу за великим рахунком мав визначити який клуб буде грати перехідні матчі для збереження прописки у футбольній еліті.

2018 05 12 z1

Гості мали кілька моментів у першому таймі переважно завдяки Хорхе Карраскалю, та на заваді колумбійському легіонеру ставав воротар «Зірки» Євген Паст. Чудову майстерність проявив воротар зіркових і після виконання штрафного Назаром Вербним, врятувавши свої ворота.

Господарі ж більше робили ставку на довгі подачі, яким бракувало влучності, або ж їхні атаки переривали захисники гостей на підступах до власних воріт. Та на 39-й хвилині підопічні Романа Монарьова свого все ж досягли. Наші футболісти організували стрімку контратаку головну роль у якій відіграв Дмитро Білоног. Він пробіг половину поля, віддав націлену передачу на Cергія Петрова, якому лишилося в дотик переправити м'яча у ворота – 1:0. На останніх хвилинах червоно-жовті могли закріпити свою перевагу, однак супершанс не реалізував Олексій Чичиков. Він головою мусив замикати подачу зі штрафного у виконанні Ігоря Загальського, але з вигідної позиції наш футболіст у ворота не влучив.

А львів’яни натомість ще до перерви зрівняли рахунок. У компенсовані хвилини гості відновили паритет після гри рукою у власній штрафній Аделя Гаффаіті. Арбітр призначив 11-метровий і хоча Євген Паст вгадав напрямок польоту м'яча і навіть кінчиками пальців дотягнувся до кулястого, удар у виконанні Карраскаля виявився занадто сильним – 1:1.

2018 05 12 z22018 05 12 z3

У другій половині матчу кропивничани більше володіли м’ячем, створювали моменти, але щоразу виникали проблеми на завершальній стадії атаки.

Після перерви гарний момент у карпатівців мав Сергій Мякушко - м'яч пролетів впритул зі стійкою воріт. На 80-й хвилині помилка Івана Цюпи на лівому фланзі ледь не призвела до голу і лише щедрість Карраскаля після його удару низом метрів із 20-ти, допомогла зірковим.

Господарі проявляли багато бажання, але без особливого зиску. Олексій Збунь, який замінив Олексія Чичикова, часто помилявся на підступах до воротарської зони суперників; малофективно діяв під час підключень до атак зіркових Арман Оганесян. Серйозно потурбував воротаря «Карпат» Олексія Шевченка на 83-й хвилині дальнім ударом Арно Гедж та кіпер гостей впорався. Згодом двічі зі штрафного пробивав Ярослав Ямполь, і знову страж воріт «Карпат» грав надійно.
Футболісти з Кропивницького отримали чисельну перевагу на 87-й хвилині - другу жовту картку отримав Іван Лобай. Одразу ж зі стандарту небезпечно пробивав Ямполь, але м’яч пролетів впритул із «дев’яткою» воріт гостей.

У компенсовані хвилини господарі спробували дотиснути львів’ян, пішовши на вирішальний штурм, але карпатівці вдало відбивалися, дочекавшись фінального свистка арбітра.
Жодній із команд у сьогоднішньому протистоянні не вдалося набрати три очки та спокійно готуватися до заключного туру чемпіонату, тож питання збереження місця в еліті вирішуватиметься найближчої суботи. У заключній грі сезону «Зірка» 19 травня зустрінеться в Одесі з «Чорноморцем», а «Карпати» вдома зі «Сталлю».

2018 05 12 z42018 05 12 z5

На післяматчевій прес-конференції наставник «Карпат» Олег Бойчишин сказав, що його команда виходила на матч в Кропивницькому із завданням перемогти та остаточно забезпечити собі прописку в еліті на наступний сезон. Але виконати намічене не вдалося. Він також лишився задоволеним грою своїх футболістів у першому таймі, натомість визнав, що господарі активніше грали після перерви та мали більше шансів забити.

2018 05 12 z6

Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов подякував вболівальникам за підтримку, сказав, що особливих претензій до своїх хлопців не має. Проблеми у першому таймі він пояснив незапланованою заміною Дмитра Фатєєва, який знову травмувався, що змусило вносити зміни в гру. У другому таймі зіркові мали більше моментів, але змінити рахунок на свою користь їм не вдалося.

«Зірка» (Кропивницький) – «Карпати» (Львів) – 1:1 (1:1).
12 травня 2018 року (субота). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 3417 глядачів. + 20 С. Українська Прем’єр-Ліга, 2 етап, 2 коло, 31-й тур.
Арбітр: Арановський Євгеній (Київ).
Асистенти арбітра: Матяш Віктор (Донецьк), Холодинський Олександр (Лозова).
Четвертий арбітр: Балакін Микола (Київ).
Спостерігач арбітражу: Зубарев Олег (Слав’янськ).
Делегат ФФУ: Бабій Василь (Житомир).

«Зірка»: 44. Паст Євген, 5. Братков Антон, 7. Драченко Максим (к/к), 10. Білоног Дмитро, 19. Оганесян Арман, 20. Фатєєв Дмитро (16. Гафаіті Адель, 10), 21. Загальський Ігор, 22. Гедж Арно (90. Ямполь Ярослав, 80), 38. Петров Сергій, 77. Чичиков Олексій (15. Збунь Олексій, 77), 93. Цюпа Іван. Запасні: 41. Льопка Роман, 8. Полегенько Павло, 14. Ходаковський Микита, 31. Кондраков Данііл. Головний тренер: Монарьов Роман.

«Карпати»: 99. Шевченко Олексій, 94. Мірошніченко Денис, 44. Федецький Артем (к/к), 70. Лобай Іван, 9. Гуцуляк Олексій (32. Санчес Катріель Ігнасіо, 82), 8. Вербний Назар, 21. Ербес Крістіан Даміан (17. Голодюк Олег, 90), 20. Ді Франко Франчіско, 10. Карраскаль Гуардо Хорхе Андрес, 33. Мякушко Сергій (81. Ременюк Андрій, 69), 35. Швед Мар’ян. Запасні: 23. Мисак Роман, 54. Лебеденко Орест, 11. Чачуа Амбросій, 18. Варгас Кастільйо Родріго Маурісіо. Головний тренер: Бойчишин Олег.

Голи: 1:0, Петров Сергій (39); 1:1, Карраскаль Гуардо Хорхе Андрес (45+2, з пенальті).
Попередження: Чичиков Олексій (15), Вербний Назар (22), Гафаіті Адель (31), Лобай Іван (42), Драченко Максим (45+2), Гедж Арно (49), Ербес Крістіан Даміан (50), Федецький Артем (74), Карраскаль Гуардо Хорхе Андрес (86), Санчес Катріель Ігнасіо (90+1).
Вилучення: Лобай Іван (87,друге попередження).