Петрівський «Інгулець» програв важливий матч чернігівській «Десні» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 680

«Інгулець» у Петровому в передостанньому турі Чемпіонату України з футболу в Першій лізі, в якому фактично вирішувалася доля третього місця, зазнав поразки від «Десни» - 1:3.

Футболісти з Чернігова здобули перемогу в одному з головних матчів сезону над «Інгульцем», потіснивши команду Сергія Лавриненка з третього місця, яке дає можливість зіграти в плей-офф за місце в українській Прем’єр-Лізі.

Гості відкрили рахунок на початку матчу завдяки Дмитру Фаворову, а на 34-й хвилині нападник деснянців Олександр Філіппов подвоїв перевагу.
До перерви В’ячеслав Піднебенний скоротив відставання (1:2).
Третій гол у ворота «Інгульця», який забив на початку другого тайму Артем Фаворов, став вирішальним.
Тепер для участі у плей-офф за вихід у Прем'єр-лігу «Інгульцю» необхідно перемагати 19 травня «Балкани» на виїзді у 34-му турі та при цьому сподіватися на поразку «Десни» від «Геліоса».

«Інгулець» (Петрове) – «Десна» (Чернігів) – 1:3 (1:2)
Чемпіонат України. Перша ліга. 33-й тур. смт Петрове. Стадіон «Інгулець». 1220 глядачів.. +16С
Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)

«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко (Синьогуб, 87), Солдат, Запорожець, Клименко, Піднебенний, Елла Кен, Павлов, Балан, Січінава (Мішуренко, 62), Лупашко. Запасні: Литвиненко, Рябушко, Павелько, Дорошенко. Головний тренер: Сергій Лавриненко
«Десна»: Литовка, Фаворов Д., Головко, Сидоренко, Мостовий, Огіря, Фаворов А. (Мельник, 85), Коберідзе (Єрмаков, 90+2), Волков, Арвеладзе (Банасевич, 76), Філіппов (Безбородько, 89). Запасні: Махновський, Чумак, Слінкін. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Голи: 0:1, Фаворов Дмитро (10); 0:2, Філіппов Олександр (34); 1:2, Піднебенний В’ячеслав (39); 1:3, Фаворов Артем (52).
Попередження: Волков, 39, Піднебенний, 45+1, Мостовий, 48, Лупашко, 68, Фаворов Д, 71, Головко, 78, Клименко, 90+1.
Вилучення: Волков, 80 (друге попередження).