«Олександрія» здолала «Сталь» та завоювала «Кубок престижу» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1138

Перемога «Олександрії» у 31-му турі української Прем’єр-Ліги за тур до завершення чемпіонату гарантувала збірній Володимира Шарана сьоме місце в чемпіонаті та «Кубок престижу», як кращій команді другої шістки чемпіонату.

Номінальним господарям у Києві на «Оболонь-Арені» городяни забили два м’ячі у середині другого тайму. На 75-й хвилині багатоходова комбінація олександрійцям принесла успіх. Василь Грицук пасом знайшов Андрія Бацулу, який з гострого кута влучним ударом відкривав рахунок – 0:1. За три хвилини Андрій Цуріков закріпив перевагу гостей, замкнувши націлену передачу Сергія Старенького з правого флангу – 0:2.
Вже у компенсовані хвилини «сталевари» зуміли відквитати один м’яч. На останніх хвилинах поєдинку Владислав Леванідов порушив правила проти Ореста Кузика і арбітр матчу Анатолій Абдула призначив у ворота «Олександрії» пенальті, яке чітко реалізував Мар’ян Мисик.

ПФК «Сталь» (Кам’янське) – ФК «Олександрія» – 1:2 (0:0)
31 тур. 12 травня 2018 року (субота). Початок матчу о 17.00. Київ, стадіон «Оболонь-Арена». 450 глядачів. +23 °С.
Арбітр – Анатолій Абдула (Харків)
асистенти арбітра – Леонід Ярмолинський (Київ), Валентин Куцев (Київ)
4-й арбітр – Іван Бондар (Київ).
Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Київ).
Делегат Федерації футболу: Геннадій Прокопович (Чернігівська обл.).

«Сталь»: Герман Пеньков, Кардозо Еберт, Ігор Ощипко, Гліб Грачов, Джонатан Перейра, Михайло Месхі, Гор Малакян (Дмитро Копитов, 74’), Максим Задерака (К) (Артем Хоцяновський, 57’), Мар’ян Мисик, Орест Кузик, Юрій Климчук (Карнейро Тіаго, 46).
Запасні: Іван Сілецький, Анатолій Нурієв, Кирило Костенко, Данило Книш.
Головний тренер: Ніколай Костов.

«Олександрія»: Владислав Леванідов, Сергій Чеботаєв, Євген Протасов (Сергій Старенький, 65’), Олексій Довгий, Віталій Пономар (Артем Сітало, 72’), Андрій Цуріков (Дмитро Шастал, 81’), Андрій Гітченко (К), Василь Грицук, Антон Шендрік, Андрій Бацула, Євген Банада.
Запасні: Юрій Паньків, Валерій Бондаренко, Віталій Кольцов, Павло Пашаєв.
Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Г. Малакян (67’), А. Хоцяновський (71’) – Є. Банада (26’), А. Шендрік (85’), С. Чеботаєв (89’).
Голи: М. Мисик (90+1’ – пенальті) – А. Бацула (76’), А. Цуріков (78’).

Заключну гру чемпіонату «Олександрія» проведе 19 травня на домашній арені КСК «Ніка». В статусі кращої команди нижньої половини турнірної таблиці городяни в 32-му турі прийматимуть «Олімпік».