Спорт

Волейболісти Новоукраїнки вперше стали чемпіонами області (ФОТО)

. 2192

12 травня в Олександрівці відбулися обласні спортивні ігри з волейболу серед жіночих та чоловічих команд об’єднаних територіальних громад і районів Кіровоградської області. 

На змаганнях були представлені 16 чоловічих команд.

Збірна Новоукраїнської ОТГ, перегравши усіх суперників, виборола титул чемпіонів області із волейболу. У своїй групі вона здолала команди з Голованівського, Онуфріївського та Новоукраїнського районів та вийшла до півфіналу. Здолавши на цьому етапі новомиргородців з рахунком 2:0, лідери отримали право у фіналі поборотися за головний трофей змагань. У вирішальній грі волейболісти з Новоукраїнки у двох партіях обіграли команду Долинського району та стали чемпіонами Кіровоградської області.

Честь Новоукраїнської ОТГ захищали гравці: Олександр Забілястий (капітан команди), Богдан Зіненко, Андрій Денисенко, Микола Антонюк, Олександр Попович, Павло Бабчук, Вячеслав Харченко, Сергій Діденко, Артем Гапоненко, Олександр Бондаренко (представник команди).

«Нарешті! Більше 15 років ми з колегами займалися розвитком волейболу - постійно проводили багато турнірів, ремонтували зали, ростили молодь, щоб сьогодні вперше Новоукраїнська ОТГ стала чемпіоном обласних спортивних Ігор! Безмежно вдячний всім за багаторічну альтруїстичну працю та сьогоднішню історичну перемогу» - зазначив Новоукраїнський міський голова, голова міської федерації волейболу Олександр Корінний.

2018 05 17 vol

Нагадаємо, обласну спартакіаду серед міст виграли волейболісти Кропивницького.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама