Кропивницький волейболіст-пляжник став призером юніорського чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 988

Віце-чемпіоном України з пляжного волейболу серед юніорів і юніорок до 20 років став спортсмен із Кропивницького.

За цей титул 17-20 травня в Одесі змагалися 20 чоловічих команд.

Вихованець комплексної ДЮСШ №3 міської ради міста Кропивницького Ігор Свірвідов (2000 р.н.) у парі з рівненчанином Владиславом Павлюком переміг у п’ятьох поспіль поєдинках і вийшов до фіналу.
Лише у вирішальній зустрічі хлопці у двох партіях поступилися тандему в складі киянина Святослава Карватського та запоріжанина Владислава Паленка.

2018 05 24 Sviridov22018 05 24 Sviridov4

«Ми не ставили задачу вивести на пік форми до цього чемпіонату Ігоря Свірідова з партнером і перемогти. Зараз наша головна мета – підготовка до фінального відбору на Юнацькі Олімпійські ігри, що 8-10 червня відбудеться у австрійському місті Баден. Хлопці планомірно готуються до головних змагань, а даний чемпіонат ми розглядали як один із етапів підготовки», - прокоментувала «Гречці» виступ свого підопічного тренер Маргарита Кольцова.

Другий вихованець кропивницької комплексної ДЮСШ №3 Антон Матвєєв (2001 р.н.) у парі з рівненчанином Владиславом Озімковським посів п’яте місце.