Спорт

Кропивницький півмарафон вдруге зібрав бігунів-аматорів з різних куточків України (ФОТО)

. 3310

Вчора, 27 травня, було проведено другий Кропивницький півмарафон - наймасовіший біговий захід у центрі України. У порівнянні з минулим роком він змінив не лише локацію, але і суттєво збільшив свою географію та склад учасників.

marr1 copy

З Фортечних Валів, які були місцем проведення першого півмарафону, цьогоріч маршрут перемістився до центру міста та пролягав у залежності від дистанції вздовж набережної Інгулу, поряд із Козачим островом і центральними вулицями. Учасниками спортивного свята стали бігуни з Києва, Дніпра, Тернополя, Одеси, Чернігова, Дружківи (Донецька обл.), Бахмача (Чернігівська обл.) та Харкова.

marr7

  • Ігор Мрикало, 46 років (Тернопіль), дистанція 21 км:
    - Півмарафони бігаю лише рік. Раніше років п’ять бігав короткі дистанції. У нас в Тернополі організувалася бігова спільнота на довгі дистанції, в яку мене «затягнули» друзі. Мені це подобається. Беру участь практично в усіх півмарафонах. У Кропивницькому вже буде мій шостий. Раніше бігав у Дніпрі, Одесі, Миколаєві. Зараз моя вага 60 кг, а років 10 тому я важив 75 кг, пив горілку… До бігу спонукало бажання вести здоровий спосіб життя. Зрозумів, що це краще аніж пити горілку. До Кропивницького вирішив приїхати і заради участі в півмарафоні і щоб побачити ваше місто, адже раніше в ньому ніколи не був. Воно у вас гарне, чисте… 

2018 05 27 halfmar1

  • Ігор Черненко (Кропивницький), дистанція 21 км:
    - Треба підтримувати спортивні ініціативи нашого міста, тому я вирішив взяти участь у півмарафоні. Я не так давно почав брати участь в аматорських легкоатлетичних забігах. Кропивницький півмарафон для мене лише третій. Перший досвід був півроку тому - вже пробіг два півмарафони у Дніпрі. Почав бігати півтора роки тому. Тоді вирішив змінити свій спосіб життя. Сучасне життя пропонує два види діяльності – сидіти в офісі і менше рухатися, а чим більше рухаєшся, тим більше здоров’я.

2018 05 27 halfmar2

  • Юлія Бондарєва, 25 років (Кропивницький), дистанція 2 км:
    - Прийшла побігати заради благодійності та здорового способу життя. Я його підтримую, пропагую серед свого оточення. Для мене це одна з частин мого життя. Сама бігаю кожні два-три дні. Раніше вже бігала півмарафон 21 км у Києві. Цього разу серйозно не готувалася, тому заявилася на коротку дистанцію.

marr3 copy

Захід проводився на чотирьох дистанціях:
- 1,8 км благодійний забіг – 53 учасника;
- 4,5 км – 46 учасників;
- 10 км – 46 учасників;
- 21 км – 41 учасник.

marr2 copy

На старт Kropyvnytskyi Half Marathon 2018 – наймасовішого бігового заходу в центрі України виходили 184 атлети-аматори. Ще близько 200 найменших бігунів долучилися до дитячого забігу.

Перед тим, як бігунам було дано старт, близько півтисячі бажаючих, переважну більшість яких складали учасники півмарафону, долучилися до загальноміської ранкової руханки, яку третій рік поспіль організовує обласне відділення ВБО ВМЛЖВ.

marr4 copy

Учасники забігів, які попередньо зареєструвалися на сайті заходу та разом із заявкою замовили фірмову футболку, отримали їх перед стартом, а завчасно замовлену дизайнерську медаль – примірили одразу на фініші після подолання своєї дистанції.

Організаторами заходу виступила команда Kro Run Club – кропивницького бігового аматорського клубу на чолі з директором півмарафону Іваном Поліщуком. Співорганізатором – управління молоді та спору міської ради Кропивницького.

marr5 copy

Крім безпосередньо спортивної складової, на території стартового містечка, що розташувалось на Козачому острові, протягом дня тривала програма з майстер-класами і активними розвагами для всіх.

А з усіма переможцями Kropyvnytskyi Half Marathon 2018 можна ознайомитись за посиланням:

marr6 copy

Євген Савранський

Поширюйте

Коментуйте


Реклама