Кропивницьку «Зірку» понизили в класі у Чернігові (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1742

Після домашньої нічиєї – 1:1 «Зірка» мусила забивати та зберігати прописку в УПЛ, принаймні на це сподівались вболівальники клубу з Кропивницького. У підсумку отримала чотири «сухих» м’ячі у свої ворота, не продемонструвавши ні гри ні волі до перемоги.

zirr1 copy

Не допомогли «Зірці» і радикальні зміни у заявці на матч-відповідь: повернулися до основи французи Гафаіті та Кейта, а також молоді потенційні резервісти Кондраков, Авер’янов та Маліновський. Натомість, досвідчені Драченко, Цюпа та Полегенько залишилися в запасі. Проте жодних дивідендів ці заміни не принесли.

Після минулого матчу до переліку травмованих додався Євген Паст, крім нього допомогти нашій команді через ушкодження не мали змоги Ковальов, Оганесян, Збунь, Прядун, Петров, Рассадкінмістичний.

Чернігівці захопили ініціативу від початку матчу. На 19-й хвилині помилився в центрі поля Гедж, а Філіппов зробив слаломний рейд, пройшов декількох суперників, а пробивав вже Артем Фаворов.

Відповідь «зіркових» була також доволі стрімкою. Кондраков робив завершальну передачу на ближню стійку, але першим до м’яча встиг голкіпер господарів Ігор Литовка.

Після того арбітр матчу Костянтин Труханов «вигадав» пенальті у ворота кропивницької команди. Суддя помітив торкання Геджи на Волкові, коли той пробіг ще кілька метрів та впав. Артем Фаворов пробив сильно, але влучив у стійку. Помилка арбітра не вплинула на хід гри.

Вже за декілька хвилин Філіппов прийняв м’яч біля штрафної, змістився вправо й пробив значно вище поперечини. На 29-й хвилині Костянтин Труханов вирішив не призначати другий пенальті у наші ворота, коли м’яч потрапив у руку комусь із захисників.

Гості лише відбивалися. Господарі ж рішуче та наполегливо йшли вперед. Часом перевага господарів виглядала просто приголомшливою.

Лише на 34-й хвилині, після помилки Дениса Фаворова, Білоног закидав м’яч в штрафну на Чичикова, але в акробатичному стрибку Головко перервав цю передачу. Кутовий у виконанні Геджа не приніс кропивничанам бажаного успіху. А от наступний корнер вже біля воріт Льопки був більш загрозливим. Та Артем Фаворов не очікував, що м’яч опиниться в нього й пробив коліном невдало.

Вже наступна атака на 38-й хвилині стала гольовою для підопічних Олександра Рябоконя. Гравці «Зірки» дали можливість спокійно прийняти м’яч біля штрафної, зробити скидку назад та прострілити в штрафний майданчик. А там ніхто не встиг завадити Денису Фаворову в дотик вразити ціль – 1:0. Цей гол виглядав цілком заслуженим та закономірним, зважаючи на розвиток подій на футбольному полі.

На куражі чернігівці продовжували йти вперед, а гості - хаотично захищатись.

В перерві тренерський штаб «Зірки» зробив відразу дві заміни. На поле, замість досвідчених Чичикова та Білонога, вийшли учорашні дублери Сьомка та Ходаковський.

Вже на початку другої половини зустрічі пройшли в чернігівців дві атаки лівим флангом, які з великими труднощами були нейтралізовані. Ще один удар із меж штрафної Філіппова вдалося заблокувати. Та стримати цей натиск гостям знову не вдалося. Леван Арвеладзе отримав м’яч метрах в 15-ти від наших воріт по центру й влучно пробив з лівої у ближній нижній кут без шансів для Льопки – 2:0.

Це вже поставило «Зірку» на межу катастрофи, адже для того, щоб зберегти прописку в еліті, кропивничанам потрібно було забивати двічі. Та й тут нічого не змінилося.
Роман Монарьов для того, щоб хоч трохи налагодити дії в центрі поля, замість Арно Геджа, кинув в бій Кирила Дришлюка. Та ще не встиг наш молодий опорник вийти на поле, як у ворота Романа Льопки влетів третій м’яч. Захисники не витримали лінію офсайду, а Олександр Волков, після доволі простої стінки й передачі Андрія Мостовго, вискочив з лівого флангу наодинці к воротам і пробив поміж ногами нашому голкіперу – 3:0.

Після цього підопічні Олександра Рябоконя грали на куражі й мали ще, як мінімум, чотири можливості збільшити свою перевагу. Ну а кропивничани лише чекали фінального свистка. Єдине, що можна згадати з активних дій футболістів «Зірки», це сутичка за участі гравців обох команд. На щастя, без особливих наслідків, якщо не враховувати декількох попереджень.

А на 87-й хвилині Леван Арвеладзе зі штрафного, призначеного метрах в 19-ти від наших воріт, вдало обвів «стінку», а Роман Льопка знову не врятував – 4:0. Це була остаточна крапка цього невдалого сезону.
З
годом пролунав фінальний свисток Костянтина Труханова, який зафіксував абсолютно заслужену перемогу «Десни». Отже, чернігівці з наступного сезону зіграють в Українській Прем’єр-Лізі, а «Зірка» – понизилися в класі.

«Десна» (Чернігів) – «Зірка» (Кропивницький) – 4:0 (1:0).

27 травня 2018 року (неділя). Початок о 18:00. Чернігів. Стадіон ім. Ю. Гагаріна. 10799 глядачів. + 23 С. Плей-офф за право участі в чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги, 2-й матч.
Арбітр: Труханов Костянтин (Харків).
Асистенти арбітра: Висоцький Володимир (Малокатерівнівка), Жуков Олександр (Харків).
Четвертий арбітр: Балакін Микола (Київ).
Спостерігач арбітражу: П’яних Володимир (Донецьк).
Делегат ФФУ: Іванченко Юрій (Київ).

«Десна»: 72. Литовка Ігор, 2. Головко Олександр, 5. Єрмаков Віталій, 45. Фаворов Денис (к/к), 13. Коберідзе Лука, 7. Огіря Владислав, 19. Фаворов Артем (20. Безбородько Денис, 78), 9. Арвеладзе Леван, 14. Мостовий Андрій, 89. Волков Олександр (8. Банасевич Максим, 83), 10. Філіппов Олександр (4. Мельник Вадим ,87). Запасні: 25. Махновський Костянтин, 33. Слінкін Андрій, 23. Сидоренко Кирило. Головний тренер: Рябоконь Олександр.
«Зірка»: 41. Льопка Роман, 3. Рюльє Джуліан, 5. Братков Антон, 9. Маліновський Назар, 10. Білоног Дмитро (14. Ходаковський Микита, 46) 16. Гафаіті Адель, 22. Гедж Арно (27. Дришлюк Кирило, 62), 23. Маткобожик Олександр, 24. Авер’янов Максим, 31. Кондраков Данііл, 77. Чичиков Олексій (к/к) (17. Сьомка Артем, 46). Запасні: 96. Степанцов Богдан, 7. Драченко Максим, 8. Полегенько Павло, 93. Цюпа Іван. Головний тренер: Монарьов Роман.
Голи: 1:0, Фаворов Денис (38); 2:0, Арвеладзе Леван (52); 3:0, Волков Олександр (63); Арвеладзе Леван (87).

Не реалізований пенальті: Фаворов Артем (24, штанга).
Попередження: Авер’янов Максим (55), Волков Олександр (63), Єрмаков Віталій (85), Сьомка Артем (85), Гафаіті Адель (85), Дришлюк Кирилл (88).

За матеріалами офіційного сайту ФК «Зірка»