Спорт

Кропивницький скелелаз виборов «бронзу» на молодіжному чемпіонаті Європи (ФОТО)

. 1871

25-27 травня в австрійському місті Імст проходив Чемпіонат Європи зі скелелазіння серед юнаків, молоді та юніорів в програмі швидкість та трудність.

У змаганнях взяли участь 508 спортсменів із 26 країн Европи, в тому числі збірна України у складі 12-ти спортсменів.
Кіровоградську область представляли два юних скелелази, вихованці комплексної КДЮСШ №1 міської ради Кропивницького та обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді - Ярослав Ткач і Ніл Плохов.
Призером змагань став Ярослав Ткач, який посів третє місце в лазінні на швидкість. 15–ти метрову вертикальну стіну підопічний Миколи Побережця подолав за 6,76 сек.
Ніл Плохов (тренер Валентина Русінова).пробіг трасу із особистим рекордом 8.90 і посів 17-е місце.

Крім кропивничанина до скарбниці збірної України ще одну медаль принесла

Ніка Потапова з Українки Київської області, яка стала чемпіонкою в лазінні на трудність (тренер Артур Печій).