Спортсмени Кіровоградщини здобули призові місця на Чемпіонаті України зі скелелазіння (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1305

 Протягом 1-3 червня вперше в Кропивницькому відбувався Чемпіонат України зі скелелазіння серед вихованців позашкільних навчальних закладів, в якому взяли участь 79 спортсменів із семи областей країни.

IMG 20180603 124844

Збірну команду Кіровоградської області представляли сорок два юних спортсмени - вихованці комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді ”, комунального закладу КДЮСШ №1 міськади Кропивницького, Побузького ЦДЮТ та Олександрійського БДЮТ.

IMG 20180603 124913

В лазінні на швидкість (на території обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді) призерами стали:

У групі 2007-2008 років народження:
Луценко Максим - 2 особисте.
Довгань Олександр - 3 особисте, 2 командне.
Рабоштан Катерина - 2 командне.

У групі 2005-2006 років народження:
Власов Єгор - 3 особисте.
Ковальчук Роман - 3 командне.
Мартинюк Лариса - 3 командне.

У групі 2003-2004 років народження:
Ніколаєв Єгор - 1 особисте, 1 командне.
Аксьонова Олександра - 1 командне
Калмикова Олександра - 3 особисте, 3 командне.
Чумак Олександр - 3 особисте.
Сисоєв Дмитро - 3 командне.

У групі 2001-2002 років народження:
Плохов Ніл - 2 особисте, 1 командне.
Цурка Олена - 1 командне.
Гебескул Вероніка - 3 особисте, 2 командне.
Шаповалов Єгор - 2 командне
Гончарук Валерія - 2 особисте, 3 командне.
Ткач Ярослав 3 командне.

IMG 20180603 111217

В лазінні на швидкість вид естафета (на скеледромі Дендропарка) в групі 2001-2004 років народження бронзовими призерами стала команда Кіровоградської області у складі - Ткач Ярослав і Гончарук Валерія.

IMG 20180603 124807

Чемпіонат організували і проводили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Федерація альпінізму та скелелазіння України, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Призери нагороджені дипломами, медалями та кубками та призами.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Валентин Чаловський, Ігор Сільченко, Сергій Ізмайлов, Анатолій Дудкін.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв