Кропивницькі стрільці на чемпіонаті України вибороли сім медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 920

Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменiв із вадами слуху, що проходив у Львові, приніс Кропивницьким спортсменам сім медалей.

Змагання тривали з 30 травня по 5 червня. Нашу область на них представляли вихованці комплексної ДЮСШ N3 заслуженого тренера України Олени Ібрагімової.
Дві нагороди з яких одну найвищого гатунку завоював Олександр Костик. Стрільбу з пневматичної гвинтівки (ГП-6) він завершив із чемпіонським результатом, а з малокаліберної гвинтівтки (МГ-9) третім.

34484884 1741260695910895 173207076040867840 n 1

Сергій Фомін п'ять разів сходив на п'єдестал пошани. Чотири призових місця він виборов у стрільбі з малокаліберного пістолета: у вправах МП-5, МП-8 та МП-10 він став віце-чемпіоном, а МП-6 бронзовим призером. Третє місце Сергій Фомін посів і на пневматичному пістолеті (ПП-3).