Спорт

Краща спортивна газета України "Спортревю New" призупинила свою роботу

. 2991

Кропивницька спортивна газета "Спортревю New" призупинила свою роботу на невизначений час. Її засновник - президент ФК «Зірка» Максим Березкін, запропонував колективу редакції постаратися самим знайти для газети нового інвестора.

Про це повідомляє головний редактор газети Юрій Ілючек у редакційному матеріалі 22-го номера видання, текст якого опубліковано на сайті "Спортрепортер".

- Змушений писати з гіркотою і жалем. Так виходить, що ви тримаєте в руках, можливо, останній номер газети «Спортревю New». У наш нестабільний і мінливий час припинення випуску такої маленької, по вселенським масштабами, газети нікого не здивує. Ми були іміджевою частиною проекту ФК «Зірка» в еліті українського футболу, який, з вильотом команди в нижчий дивізіон, підійшов до свого кінця.
Разом ми пройшли цей «зоряний» шлях чудового тріумфу, радості, чергового злету до числа найсильніших, другій перемозі над київським «Динамо», боротьбі за виживання і цілковитого розчарування від невдачі. Тепер, в умовах оптимізації витрат, можна зрозуміти нашого засновника, президента ФК «Зірка» Максима Березкіна, який запропонував нам постаратися самим знайти «СN» нового інвестора для видання, в яке було вкладено чималі кошти. І ми вдячні Максиму Станіславовичу за те, що повірив у наші сили, дав можливість реалізувати свої задумки і за три роки вивести спочатку кіровоградський, а потім Кропивницький спортивний тижневик на рівень триразового переможця конкурсу НОК України в номінації «Краща газета країни». Та й яке інше регіональне видання може похвалитися власним кореспондентом на двох Олімпійських іграх, жіночому чемпіонаті Європи з баскетболу, матчах футбольної збірної України і наших клубів в єврокубках? І при цьому ми робили ставку на успіхи спортсменів і тренерів Кіровоградщини, які не втомлювалися давати нам нові теми для публікацій. Та й журналісти, які пройшли школу «СN», вже встигли проявити себе в столичних колах. Так що для всіх - це був прекрасний трамплін в майбутнє. 

Сподіваємося ми вас не розчаровували, були оперативними і актуальними, але все-таки більше футбольними. Хоча паритет між видами спорту, про які розповідали, намагалися зберігати. Але, в будь-якому випадку, судити вам, якими ми були. А скільки людей - стільки й думок. І в цьому плані ми завжди були відкриті для критики і намагалися прислухатися до побажань читачів.

Можливо, комусь сьогодні, як і нам, сумно, а хтось радіє, що у нас не все вийшло. І все ж ми сподіваємося, що ми не закриваємо газету, а на час припиняємо її випуск. Я сподіваюся, що ми з Вами ще зустрінемося на сторінках газети «Спортревю New». 

S revue 21

Поширюйте

Коментуйте


Реклама