Спорт

Кропивницькі гімнасти привези нагороди з Кубку України (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 3276

Вихованці кропивницької СДЮСШОР «Надія» повернулися з чималим доробком нагород із Кубку України зі спортивної гімнастики, що завершився під Києвом на базі олімпійської підготовки в Конча-Заспі.

Чоловіча збірна ФСТ «Динамо», де троє з чотирьох гімнастів були кропивничанами, здобули срібні нагороди. У складі команди вступали Микола Синюхін, Андрій Красноженов, Олександр Діденко та харків’янин Владислав Грико.
Вихованки кропивницької СДЮСШОР «Надія» Катерина Шумейко, Катерина Жосан, Юлія Козлик і киянка Ангеліна Радівілова у складі команди ФСТ «Динамо-1» стали срібними призерками. А ще дві вихованки «Надії» - Катерина Луценко та Руслана Чорна, виступаючи за ФСТ «Динамо-2» разом із киянкою Альоною Тітаренко, стали третіми призерками кубкових змагань.

2018 06 14 sg 1

В особистому заліку лише підопічний Василя Маєвського Микола Синюхін пробився до провідної трійки, ставши бронзовим призером у вправі на брусах. У багатоборстві він посів восьме місце.

У жіночому заліку була близькою до призового п’єдесталу Катерина Шумейко, однак кілька десятих, а то і сотих бали залишили підопічну Світлани Скрипчук і Олени Мащенко на прикрому четвертому місці одразу в трьох видах – багатоборстві, на опорному стрибку та вправі на колоді.

2018 06 14 sg 22018 06 14 sg 3

Поширюйте

Коментуйте