Кропивницькі гандболісти-пляжники привезли «бронзу» з Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 738

Бронзовими призерами Чемпіонату України з пляжного гандболу серед юнаків 2002 р.н. стали вихованці комплексної ДЮСШ №2 міської ради міста Кропивницького.

2018 06 16 plg

Змагання проводилися 12-17 червня у Скадовську. У цій віковій категорії змагалися 6 команд.
Вихованці В’ячеслава Гурського провели сім ігор, з яких чотири виграли. За вихід до фіналу наші гандболісти поступилися команді з Луцька, а в матчі за третє місце перемогли суперників із Мелітополя.
Переможцями чемпіонату стали лучани, які у фіналі в серії булітів здолали суперників з міста Южний.

«Бронзові медалі Чемпіонату України мої підопічні здобули другий рік поспіль. За правилами змагань, якщо в основний час команди переможців не виявили, пробивається серія булітів. Що цікаво, володарів усіх медалей серед хлопців і дівчат за призові місця, визначали саме буліти. Команди були практично рівні за майстерністю», - прокоментував тренер кропивницьких гандболістів В’ячеслав Гурський.