На боксерському турнірі пам’яті Віктора Звєрєва кропивничани здобули три медалі (ФОТО)

Кількість переглядів - 1651

ІІІ Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва відбувся у Кропивницькому.

Впродовж п’яти днів на факультеті фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка за нагороди престижних змагань вели боротьбу 63 боксери. Переможці п’яти вагових категорій - до 60 кг, 64 кг, 69 кг, 75 кг і 91 кг, де кількість учасників перевищувала вісім боксерів, виконували норматив майстра спорту України.
Здобути це звання було не просто, адже серед учасників виступало 36 майстрів спорту України та один майстер спорту міжнародного класу.

IMG 20180616 123657

Серед господарів змагань дістатися призового подіуму вдалося трьом спортсменам.
Двічі нагороди здобували вихованці СДЮШОР №2 тренерів Віктора, Дмитра та Вадима Саласенків.
У ваговій категорії до 56 кг чемпіоном турніру став Денис Солдатов. У фіналі він здолав суперника технічним нокаутом у третьому раунді.

Другу нагороду найвищої проби приніс Павло Гореленко (64 кг), який переміг у вирішальному двобої роздільним рішенням суддів з рахунком 3:2. Павла до того ж було визнано кращим боксером турніру.

IMG 20180616 124915IMG 20180616 125437

По завершенні виступів переможець прокоментував кореспонденту "Гречки" свій виступ:
- Під час підготовки до цього турніру я тренувався щодня двічі на день. Пройшов збір із загально-фізичної підготовки серед чоловіків до 22 років. Було багато практики, тому це допомогло мені вдало виступити у рідних стінах факультету, на якому я навчаюся. У фіналі в мене був дуже хороший суперник – срібний призер Чемпіонату України серед чоловіків до 22 років киянин, майстер спорту Андрій Боришполець. Перемога на цьому турнірі це заслуга не лише моя, а моїх тренерів Віктора Борисовича, Вадима Вікторовича та Дмитра Вікторовича Саласенків. Хочу подякувати і батькові, який допомагав мені готуватися. В найближчих планах участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів, що відбудеться найближчими вихідними.

Бронзову нагороду здобув і представник КДЮСШ №1 міської ради міста Кропивницького Тимур Балаєв. Підопічний тренерів Сергія Платонова та Віктора Фесечка став медалістом вагової категорії до 60 кг.

Чемпіоном турніру став і ще один боксер, який має відношення до Кропивницького – Євген Павловський. Сам він живе у Горішніх Плавнях на Полтавщині, проте є студентом факультету фізичного виховання ЦДПУ.
Він здобув звитягу у вазі до 81 кг, до того ж його ж було визнано найтехнічнішим боксером турніру.