Спорт

У Кропивницькому завершився Чемпіонат України з маунтенбайку (ФОТО)

. 2454

Чемпіонат України в індивідуальній гонці, І етап чемпіонату України (шорт-трек), 4 етап Кубку України ХСО (чоловіки, жінки), 4 етап чемпіонату України ХСО (серед інших вікових категорій) з велосипедного спорту (маунтенбайк) відбувся в Кропивницькому.

36251041 1771177632919201 8737164653567672320 n

Протягом трьох днів у Гаю десантників і поблизу села Великі Байраки боротьбу за нагороди вели 138 велосипедистів із 16 команд.

Вдало на чемпіонаті виступили представники федерації велосипедного спорту Кіровоградщини з Кропивницького, Новгородки, Світловодська, Знам'янського району, Олександрії, які входили до числа призерів практично в усіх змагальних дисциплінах.

36276667 1771177806252517 3543962070674309120 n

Серед наших спортсменів призові місця здобули:

Індивідуальна гонка:

Дівчата 2004-2005 р.н.:
ІІІ місце - команда Кіровоградської області (Ладик Владислава, Смірнова Вікторія, Воротілєнко Єлизавета, Харченко Анастасія, Прочухан Анастасія, Терещенко Анастасія).
Юнаки 2004 - 2005 р.н.:
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Зюнзя Данило, Калмиков Іван, Тесцов Євген, Микитюк Володимир, Колтунов Максим, Кривенко Богдан).
Юнаки 2002-2003 р. н.:
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Крячко Євген, Довгонюк Андрій, Гладкий Антон, Кондратенко Володимир, Цимбал Ян, Константинов Артур).
Юніори: 
І місце - команда м. Кропивницького (Шутко Владислав, Шевченко Денис, Коношко Назар, Пташинський Андрій).
Чоловіки: 
І місце - команда Кіровоградської області (Шевцов Артем, Пустовіт Антон, Бондаренко Руслан).

Шорт-трек:

Юнаки 2004-2005 р. н. (3 кола х 1,4 км = 4,2 км) - ІІ місце Зюнзя Данило.
Юніори (6 кіл х 1,4 км = 8,4 км) - ІІ місце Шутко Владислав.
Жінки (6 кіл х 1,4 км = 8,4 км) - ІІІ місце Гуцан Олена.
Чоловіки ( 8 кіл х 1,4 км = 11,2 км) - ІІ місце Шевцов Артем.

Індивідуальна гонка на час 4,7 км:

Юнаки 2004-2005 р. н. - ІІ місце Зюнзя Данило.
Юніори - ІІ місце Шутко Владислав, ІІІ місце Шевченко Денис.
Жінки - ІІІ місце Гуцан Олена.
Чоловіки - ІІ місце Шевцов Артем, ІІІ місце - Пустовіт Антон.

КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Шорт-трек: 

Дівчата 2004-2005 р.н.:
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Ладик Владислава, Смірнова Вікторія, Воротілєнко Єлизавета, Харченко Анастасія, Прочухан Анастасія, Терещенко Анастасія).
Юнаки 2004-2005 р.н.: 
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Зюнзя Данило, Калмиков Іван, Тесцов Євген, Микитюк Володими, Колтунов Максим, Кривенко Богдан).
Юнаки 2002-2003 р. н.: 
І місце - команда Кіровоградської області (Крячко Євген, Довгонюк Андрій, Гладкий Антон, Кондратенко Володимир, Цимбал Ян, Константинов Артур).
Юніори:
І місце - команда м. Кропивницького (Шутко Владислав, Шевченко Денис, Коношко Назар, Пташинський Андрій).
Чоловіки: 
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Шевцов Артем, Пустовіт Антон, Бондаренко Руслан).

36228121 1771178309585800 8393747473830510592 n

ХСО (2 кола х 5 км = 10 км) юнаки 2004-2005 р.н. - І місце Калмиков Іван, ІІІ місце - Колтунов Максим.
ХСО (6 кіл х 5 км = 30 км) юніори - ІІІ місце Шутко Владислав.
ХСО (6 кіл х 5 км = 30 км) жінки - ІІІ місце Гуцан Олена. 
Чоловіки - ІІ місце Шевцов Артем.

КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

ХСО:
Дівчата 2004-2005 р.н.:
ІІІ місце - команда Кіровоградської області (Ладик Владислава, Смірнова Вікторія, Воротілєнко Єлизавета, Харченко Анастасія, Прочухан Анастасія, Терещенко Анастасія).
Юнаки 2004-2005 р.н.: 
І місце - команда Кіровоградської області ( Зюнзя Данило, Калмиков Іван, Тесцов Євге, Микитюк Володимир, Колтунов Максим, Кривенко Богдан).
Юнаки 2002-2003 р. н.:
І місце - команда Кіровоградської області (Крячко Євген, Довгонюк Андрій,Гладкий Антон, Кондратенко Володимир, Цимбал Ян, Константинов Артур).
Юніори:
І місце - команда м. Кропивницького (Шутко Владислав, Шевченко Денис, Коношко Назар, Пташинський Андрій).
Чоловіки: 
ІІ місце - команда Кіровоградської області (Шевцов Артем, Пустовіт Антон, Бондаренко Руслан).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама