Кропивницька «Зірка» у товариській грі поступилася "Металургу"

Кількість переглядів - 392

11 липня кропивницька "Зірка" зіграла товариський поєдинок із запорізьким "Металургом", в якому поступилася суперникам - 1:2.
2018 07 11 0
У даному матчі керманич "Зірки" Андрій Горбань продовжив підготовку до сезону 2018-2019 в Першій лізі та перевіряв потенційних новачків.
Вже до перерви гості, які за кілька днів дебютуватимуть у Другій лізі, забили у ворота кропивничан два м'ячі.
Відігралися наші футболісти на 75-й хвилині. Вивірена подача Максимс Авер’янова зі штрафного на дальню штангу закінчилася ударом Дмитра Касімова в ближній кут головою - 1:2.
До завершення гри футболісти "Зірки" мали кілька коментів забити, однак їх підвела реалізація.
«Зірка» (Кропивницький) – «Металург» (Запоріжжя) – 1:2 (0:2).
11 липня 2018 року (середа). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». + 27 С. 200 глядачів. Товариський матч.
«Зірка»: 12. Степанцов Богдан (74. Медведєв Марк, 46); 85. Ходорченко Микита (83. гравець на перегляді, 46); 50. Дугієнко Олександр (54. Коноваленко Максим, 46), 59. Маткобожик Олександр (56. гравець на перегляді, 46), 48. гравець на перегляді (46. гравець на перегляді, 46), 65. гравець на перегляді (49. Хруленко Олександр, 35; Лопушенко Ігор, 64), 68. гравець на перегляді (51. гравець на перегляді, 46), 71. Збунь Олексій к/к (86. Авер’янов Максим, 61), 47. Рудницький Іван (80. Касімов Дмитро, 25), 35. гравець на перегляді (57. Сьомка Артем, 37), 39. Писарєв Станіслав (91. Боздаган’ян Михайло, 46). В.о. головного тренера Горбань Андрій.
Голи: 0:1, гравець на перегляді (15); 0:2, гравець на перегляді (42); 1:2. Касімов Дмитро (75).