Гравець «Зірки» допоміг збірній України U-19 виграти перший матч на юнацькому Євро-2018

Кількість переглядів - 525

Опорний півзахисник «Зірки» Кирило Дришлюк допоміг збірній України у стартовому поєдинку Євро-2018 (U-19) перемогли збірну Франції.

Кропивничанин (на фото з 15 номером) відіграв 90 хвилин і зробив свій внесок у звитягу нашої національної команди.

Свій перший матч на чемпіонаті Європи юнацька збірна України проводила проти французів. Практично всі в цій грі віддавали перевагу супернику українців. Однак у першому таймі команда Олександра Петракова показала зуби. А будь ефективнішими дії синьо-жовтих у контргрі, усе могло б скластися ще краще.

Рахунок відкрили українці. На 13-й хвилині після розіграшу стандарту Цітаішвілі, хитнувши захисника, пробив у ближній кут. 1:0. За 10 хвилин французи відігралися — влучним пострілом відзначився Гуйтан.

Узагалі перший тайм пройшов з невеликою перевагою збірної Франції, правда, синьо-жовті перевершили свого суперника за кількістю небезпечних моментів.

У другому таймі французи посилили тиск на ворота Кучерука. Міг забивати Маоліда, але з лінії воротарської пробив вище цілі. Українці відповіли небезпечним ударом Булеци. А на 65-й хвилині Супряга змусив сфолити Сарра. Цей фол арбітр оцінив прямою червоною карткою. Стало трохи легше. Уже команда Олександра Петракова почала диктувати супротивнику свої умови. На 83-й хвилині повинен був забивати Цітаішвілі, але переможний гол провів таки Булеца. На 86-й хвилині стрімка контратака завершилася влучним пострілом півзахисника «Динамо». 2:1.

Франція — Україна — 1:2 (1:1)

Голи: Гуйтан (23) — Цітаішвілі (13), Булеца (86). На 64-й хвилині вилучено Сарра (Ф).

Франція (U-19): Діуф, Дембеле, Ніакате, Камара, Сарр, Нгуямба, Діабі (Басіла, 66), Мауліда (Гуїрі, 75), Гуйтан, Пінтор (Адлі, 46), Сумаре.
Україна (U-19): Кучерук, Миколенко, БОНДАР, Попов, Корнієнко, Хахльов (Бєляєв, 90+1), Дришлюк, Конопля, Булеца (Ременюк, 89), Цітаішвілі (Мусолітін, 90+4), Супряга.