Збірна України U-19 розійшлася миром з англійцями на Євро-2018

Кількість переглядів - 802

Drishluk ukrПовний матч у складі української команди зіграв півзахисник кропивницької «Зірки» Кирило Дришлюк.

Про це повідомляє прес-служба ФК "Зірка".

Підопічні Олександра Петракова в другому матчі фінальної частини Євро-2018 серед гравців не старше 19 років знову, як і в поєдинку з французами, грали сміливо й ні в чому не поступалися номінальним фаворитам. Наші хлопці навіть не знітилися після швидкого голу суперників. В цьому епізоді на 8-й хвилині, після кутового, помилився на виході голкіпер синьо-жовтих Кучерук, а партнери не встигли накрити Маркуса Таверньєра, який метрів із 15-ти вразив ціль. Після цього гра проходила з перемінним успіхом й ініціатива поперемінно переходила от однієї до іншої команди. Декількома своїми шансами українці не скористалися. А на 39-й хвилині індивідуальну майстерність проявив наш форвард Супряга, який прийняв м’яч в штрафному майданчику, корпусом відтіснив свого опікуна й невідпорно пробив з близької відстані – 1:1. І цей рахунок в цілому відображав розвиток подій на футбольному полі.
По перерві продовжилася рівна напружена боротьба з мінімальною кількістю небезпечних моментів. Шанси вирвати перемогу були, як в англійців, так і в українських футболістів, але захисники і голкіпери зіграли надійно. Отже, у підсумку, було зафіксовано бойову закономірну нічию, адже сили конкурентів виявилися рівними. Такий рахунок 1:1, в деякій мірі, влаштував обидві команди, які, незважаючи на підсумок матчу між французами та турками, збережуть лідерство в турнірній таблиці.

Свій заключний матч групового етапу чемпіонату Європи U-19 підопічні Олександра Петракова проведуть 23 липня о 18.30 зі збірною Туреччини, яка цього вечора була вщент розгромлена французами (0:5).