Кропивницька «Зірка» програла «Волині» перший матч сезону (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 907

Футболісти «Зірки» невдало розпочали сезон, повернувшись із елітного дивізіону до Першої ліги. У стартовому турі кропивничани 22 липня на домашньому полі зазнали поразки 0:2 від «Волині».

Команда з Кропивницького у літнє міжсезоння майже повністю змінила склад футболістів і тренерськкий штаб , тому протистояти досвідченим суперникам із амбіціями тим паче за суддівської прихильності до гостей, підопічним Андрія Горбаня було важко. Хлопці хоча і програли, проте проявили характер, бажання, самовіддачу, чим заслужили по завершенні матчу схвальні відгуки вболівальників.

2018 07 22 z1

Волиняни заволоділи ініціативою на початку матчу та утримували її до перерви. Суперники створили за цей період чимало небезпечних моментів, однак з реалізацією у них постійно виникали проблеми, тому домінування на полі не позначалося на рахунку. Вирішити цю проблему допоміг арбітр матчу Володимир Новохатній. Незрозуміло з яких мотивів, але він у кількох спірних моментах «свистів» на користь гостей. Дивним було і його рішення додати до основного часу першого тайму аж чотири хвилини в той час, як тривалих зупинок за цей відрізок не відбувалося. А призначення пенальті у компенсовані хвилини взагалі викликало багато запитань до його професійності та неупередженості. Після подачі з кутового, у карній зоні Новохатній побачив порушення від Філіпа Хамільтона, вказав на 11-метрову точку. І хоча воротар червоно-жовтих Марк Медведєв вгадав напрямок польоту м’яча, відбити удар Дениса Кожанова йому не вдалося – 0:1.
У другій половині матчу характер гри не мінився – волиняни більше контролювали м’яч. Лише на 61-й хвилині зіркові вперше за матч пробили у площину воріт гостей – удар Максима Авер’янова зі штрафного відбив воротар «Волині» Богдан Когут. За нею послідувала спроба Максима виконати навіс на лівий фланг, але вона була перервана воротарем суперників.
Другий гол гості забили на 70-й хвилині після помилки спочатку правих захисників «Зірки», які дозволили суперникам пройти до власної штрафної, а потім і воротаря Марка Медведєва. Він зупинив кулятого, але не зумів як належить зафіксувати його після удару Дмитра Козьбана, і той викотився в нього з-під рук прямісінько у ворота – 0:2.
Шанс відігратися червоно-жовті отримали після 79-ї хвилини, коли гравці «Волині» лишилися в меншості – за симуляцію другу жовту картку отримав екс-гравець «Зірки» Іван Цюпа. Та чисельна перевага мало позначилася на діях господарів. Позиційну атаку, яка послідувала за видаленням, не зумів вдало завершити Ярослав Поплавка.
Коли до завершення основного часу матчу лишалося п’ять хвилин, момент скоротити рахунок був у Олексія Збуня, який, замикав штрафний, та він пробив впритул із лівою стійкою воріт суперників. Спробі Аверьянова вразити ворота лучан зі штрафного метрів із 20-ти забракло влучності.

«Зірка» (Кропивницький) – «Волинь» (Луцьк) – 0:2 (0:1).
22 липня 2018 року (неділя). Початок о 18:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Чемпіонат України, перша ліга, 1-е коло, 1-й тур.
Арбітр: Новохатній Володимир (Київ).
Асистенти арбітра: Андрій Лібстер (Луганськ), Геннадій Літвінов (Луганськ).
Четвертий арбітр: Кєвліч Єгор (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу: Віктор Чернишов (Кременчук).
«Зірка»: 74. Медведєв Марк, 7. Авер’янов Максим, 10. Рудницький Іван (90. Лопушенко Ігор, 88), 11. Збунь Олексій (15. Савіцький Андрій, 80), 17. Сьомка Артем (93. Писарєв Станіслав, 80), 23. Маткобожик Олександр, 28. Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі Володимир, 37. Нерубенко Дмитро, 39. Поплавка Ярослав (77. Касімов Дмитро, 89), 50. Дугієнко Олександр, 85. Ходорченко Микита (5. Хорольський, 85). Запасні: 96. Степанцов Богдан, 14. Боздаган’ян Михайло, 24. Павлюк Кирило, 97. Коноваленко Максим. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.
«Волинь»: 47. Когут Богдан, 4. Болденков Валерій, 5. Горопевшек Міха, 7. Герасимюк Олег (23. Кравченко Владислав, 90+2), 8. Хагназарі Сіаваш (19. Зінкевич Олексій, 88), 11. Коробка Володимир (34. Климець Олександр, 80), 29. Кожанов Денис, 32. Петько Сергій (18. Сухомлинов Рудольф, 65), 89. Козьбан Дмитро, 93. Цюпа Іван, 95. Курко Василь. Запасні: 1. Воробей Олександр, 20. Карпенко Ігор, 44. Неплях Євген. Головний тренер: Тлумак Андрій.
Голи: 0:1, Кожанов Денис (45+3, пен); 0:2, Козьбан Дмитро (70).
Попередження: Хамільтон-Роллінгс Філіп Ларрі Володимир (42), Петько Сергій (61), Цюпа Іван (64), Цюпа Іван (79).