«Олександрія» розпочала сезон виїзною перемогою над «Карпатами»

Кількість переглядів - 507

У першому матчі сезону 2018-2019 української Прем’єр-Ліги «Олександрія» у Львові перемогла «Карпати» - 2:0.

Обидва голи підопічні Володимира Шарана забили у другому таймі.

На 72-й хвилині після розіграшу кутового Андрій Цуріков відкрив рахунок, а за 10 хвилин перевагу городян подвоїв Віталій Пономар, знявши всі питання щодо переможця цієї зустрічі.

2018 07 22 Kap Ol

ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Олександрія» – 0:2 (0:0)
Прем'єр-Ліга України. 1-й тур. Неділя, 22 липня. 2018. Початок матчу о 17:00. Львів, стадіон «Україна».
Офіційні особи на матчі: арбітр – Дмитро Кутаков (Бровари, Київська обл.), асистенти арбітра – Сергій Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ), четвертий арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ), спостерігач арбітражу – Євгеній Геренда (Калуш).

ФК «Карпати»: Максим Кучинський, Артем Федецький (К), Денис Мірошніченко, Іван Лобай, Олексій Гуцуляк, Олег Голодюк (Ербес, 74’), Назар Вербний, Ді Франко (Санчес, 78’), Карраскаль, Сергій Мякушко, Мар’ян Швед (Варгас, 64’). Запасні: Герман Пеньков, Орест Лебеденко, Олег Бородай, Аді Мегреміч. Головний тренер: Олег Бойчишин.

ФК «Олександрія»: Юрій Паньків, Павло Пашаєв, Валерій Бондаренко, Антон Шендрік, Андрій бацула, Артем Полярус (Максим Задерака, 65’), Кирило Ковалець (Віталій Пономар, 61’), Андрій Запорожан (К), Андрій Цуріков, Євген Банада, Артем Сітало (Євген Протасов, 82’). Запасні: Дмитро Рудик, Владислав Бабогло, Гліб Бухал, Дмитро Шастал. Головний тренер: Володимир Шаран.
Попередження: Федецький (40’) – Банада (18’), Задерака (83’)
Голи: Цуріков (72’), Пономар (82’)

Наступну гру «Олександрія» проведе 28 липня на домашньому стадіоні «Ніка» з луганською «Зорею». Початок о 17:00.