Спорт

Чемпіонат Європи в Кропивницькому: українські бейсболісти розгромили румунів

. 2476

Четверта гра кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи з бейсболу в групі С, що відбулася сьогодні, 27 липня у Кропивницькому на стадіоні "Діамант", завершилася черговим розгромом, влаштованим збірною України.

2018 07 27 Ukr Rom1

Після того, як у денному протистоянні грузини переграли естонців (12:3), румуни незалежно від вечірньої гри з українцями посіли в групі друге місце та достроково оформили путівку до фіналу. Тож на матч із українцям вийшли переважно дублери – шість бейсболістів основного складу сьогодні відпочивали. Для гравців синьо-жовтої збірної сьогоднішня гра була своєрідною розминкою перед завтрашнім фінальним протистоянням, тому розгром був передбачуваним. Невідомим лишався тільки його рахунок. Матч завершився нокаутом - 13:0.

Завтра о 14:00 Україна та Румунія зустрінуться знову, щоб у вирішальному протистоянні визначити володаря прямої путівки до групи В, а разом із нею продовжити боротьбу за путівку на Олімпійські ігри 2020 у Токіо.

Як "Гречка" повідомляла раніше, у попередніх поєдинках українська команда, яка переважно сформована з вихованців кропивницького бейсболу, розгромила Естонію (15:0), Грузію (12:1) та Угорщину (9:3)

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама