Кропивницька «Зірка» програла «Сумам» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 737

Поразкою другу гру поспіль від старту першолігового чемпіонату України завершили футболісти «Зірки».

Сьогодні, 28 липня, команда Андрія Горбаня на виїзді програла «Сумам» - 1:3.
Кропивничани вдало розпочали поєдинок, відкривши рахунок на 19-й хвилині. Перший м’яч сезону забив Олексій Збунь.
До перерви господарі відновили рівновагу. На 32-й хвилині у ворота червоно-жовтих було призначено пенальті за гру рукою Олександра Маткобожика, яке реалізував Ростислав Тарануха.
У середині другого тайму після провалу в захисті зіркових, сумчан вивів уперед Вадим Яворський.
Третій гол у ворота «Зірки» було забито наприкінці матчу Ярославом Рафальським після вдалого розіграшу кутового.

Наступну гру «Зірка» проведе у Кропивницькому 4 серпня з дніпровським СК «Дніпро-1». Початок зустрічі о 18:00.

ПФК «Суми» (Суми) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:1 (1:1).
28 липня 2018 року (субота). Початок о 16:30. Суми. Стадіон «Ювілейний». Оцінка поля – 3. +30. 300 глядачів. Чемпіонат України, Перша ліга, 1 коло, 2 тур.
Арбітр: Панчишин Дмитро (Харків).
Асистенти арбітра: Зоренко Юрій (Київ), Вітт Олексій (Київ).
4-й арбітр: Кисельов Валерій (Суми)
Спостерігач арбітражу: Біць Мирон (Львів).
ПФК «Суми»: 55. Штанько Артем, 22. Пінчук Тарас, 8. Рафальський Ярослав, 16. Кохія Давид, 14. Луговий Єгор, 11. Шарай Владислав, 3. Лиховидько Віктор, 9. Мурашов Євген, 10. Яворський Вадим, 20. Тарануха Ростислав. Головний тренер: Золотницький Сергій. Запасні: 66. Старуженко Анатолій, 27. Гордійчук Павло, 6. Вечурко Микола, 17. Переверза Петро, 77. Козлов Артем, 99. Бовтрук Вадим, 27. Гордійчук Павло, 23. Бубенцов Андрій.
«Зірка»: 74. Медведєв Марк, 7. Авер’янов Максим, 10. Рудницький Іван (к/к), 11. Збунь Олексій, 23. Маткобожик Олександр, 28. Хамільтон-Роллінгс Філіп, 37. Нерубенко Дмитро, 39. Поплавка Ярослав, 50. Дугієнко Олександр, 85. Ходорченко Микита, 93. Писарєв Станіслав. В.о. головного тренера: Горбань Андрій. Запасні: 96. Зеленський Микита, 5. Хорольський Дмитро, 14. Боздаган’ян Михайло, 15. Савіцький Андрій, 77. Касімов Дмитро, 90. Лопушенко Ігор, 97. Коноваленко Максим.

Голи: 0:1, Збунь Олексій (18); 1:1, Тарануха Ростислав (32, з пенальті); 2:1, Яворський Володимир (73); 3:1, Рафальський Ярослав (89).
Попередження: Авер’янов Максим (23), Ходорченко Микита (34), Лугачов Єгор (50), Нерубенко Дмитро (81).