Кропивницькі снайпери здобули дві нагороди на Чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1210

Кропивницькі стрільці з обласної школи вищої спортивної майстерності стали володарями двох нагород на головних національних стартах сезону - Чемпіонаті України з кульової стрільби серед дорослих спортсменів, що проводився у Львові.

Срібні медалі вибороли підопічні заслуженого тренера України Ілгама Ібрагімова - майстер спорту міжнародного класу Тетяна Селедцова у парі з майстром спорту Олександром Зайцевим у вправі ПП-mix (змішані пари, стрільба стоячи з пневматичного пістолету, відстань 10 метрів).

2018 07 30 2

Друге «срібло» Тетяна Селедцова завоювала в особистому заліку у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, стоячи, відстань 10 метрів, 60 пострілів).

2018 07 30 1

У стрільбі з малокаліберного пістолета (МП-5 – стрільба стоячи по мішені з чорним колом і мішені, що з’являється, 60 пострілів) її не вистачило дещиці, щоб також увійти до числа призерів. До фіналу Тетяна вийшла з другим результатом, але в перестрілці за нагороди поступилася одним балом бронзовий призерці та посіла четверте місце.
У командних змаганнях з малокаліберного пістолета (МП-5) кропивницькі снайперки – Лілія Нестеренко, Тетяна Селедйова та Дарія Семенко стали четвертими.