Кропивницька «Зірка» удома програла «Дніпру-1» (ФОТО)

Кількість переглядів - 874

У третьому турі першолігового чемпіонату України «Зірка» на домашньому стадіоні сьогодні, 4 серпня, програла команді СК «Дніпро-1».

Наймолодша професіональна українська команда з Дніпра була створена лише рік тому, але вже ставить перед собою амбітні плани – наступного сезону грати в УПЛ. Під цю задачу сформовано боєздатний колектив із досвідчених гравців у тому числі з екс-футболістів «Зірки» - Ігоря Загальського, Олексія Чичикова, Артема Щедрого. Забігаючи наперед, відзначимо, що саме вихованець кропивницького футболу Ігор Загальський першим відкрив рахунок, забивши гол у ворота своєї колишньої команди наприкінці першого тайму.
zirdnipr3
zirdnipr1
Наші футболісти за браком досвіду сьогодні могли протиставити суперникам лише самовіддачу. У другому домашньому матчі сезону вони обрали передбачувану тактику в поєдинку з грізним суперником – віддавши ініціативу суперникам, вони будували гру на контратаках. До певного часу вона дозволяла підопічним Андрія Горбаня утримувати свої ворота недоторканними.
Гості в першому таймі мали п’ять гарних моментів для взяття воріт Марка Медведєва. Вже на 8-й хвилині воротар зіркових перехопив небезпечний навіс вздовж воріт. Червоно-жовті відповіли  ударом Макисма Авер’янова, який хоча і не ніс ніякої небезпеки, проте порадував місцевих уболівальників.
Вдруге воротар «Зірки» врятував свою команду в середині тайму, після небезпечного удару Максима Лопирьонка, а на 31-й хвилині він майстерно відбив м’яч, коли зі штрафного під поперечину пробивав Загальський.
Гості до перерви змарнували ще два моменти, які завершували пробиттям м’яча головою після навісів. Спочатку з вигідної позиції у штрафній зоні не влучив у ворота Лопирьонок, а згодом Олександр Назаренко.
zirdnipr4
Гостроту в звітному матчі кропивничани створили на 38-й хвилині. В одній із небагатьох контратак Олександр Дугієнко виграв верхову дуель і пробив м’яч впритул над поперечиною воріт дніпрян.
Коли пішла компенсована хвилина до основного часу, команда Дмитра Михайленка зуміла реалізувати одну зі своїх атак. Захисники «Зірки» помилилися у власній воротарській зоні і дали Загальському влучно виконати удар - м’яч пролетів між ногами Марка Медведєва і опинися у сітці.
zirdnipr5zirdnipr8
Зважаючи на майстерність футболістів з Дніпра, у другому таймі успішні контратакувальні дії червоно-жовтих також були великою рідкістю. У господарів не використав спробу відігратися легіонер кропивницької команди Хамільтон-Роллінгс. На початку другого тайму він ударом низом завершував подачу з кутового, і м’яч ледь не проскочив між ногами воротаря «Дніпра-1» Валерія Юрчука.
На 56-й хвилині лише майстерність Медвєдєва завадила гостям подвоїти перевагу. Наш воротар у падінні відбив небезпечний удар суперників. Та на 70-й хвилині він був безсилий, і не зміг завадити Станіславу Кулішу забити другий гол. Тут не обійшлося без захисників «Зірки», які припустилися грубої помилки при відбиванні м'яча і дали розстріляти власні ворота з кількох метрів.
Надалі ситуація на полі нагадувала картину, коли одні не хочуть, а другі не можуть. Маючи комфортну перевагу в рахунку, дніпряни  більше тримати м’яча пі контролем, не дуже прагнучи організувати позиційну атаку. Господарі кілька разів ловили суперників на контратаці, але доходячи до воріт суперників, не знали що робити з м’ячем. Про осмислені дії та натяк на небезпеку не йшлося взагалі. У молодих футболістів «Зірки» відчувався явний брак досвіду ігор на такому рівні.
Тож рахунок 0:2 засвідчив третю поспіль поразку зіркових і третю звитягу «Дніпра-1», який разом із «Волинню» очолив турнірну таблицю в Першій лізі.
zirdnipr7
zirdnipr10
zirdnipr6
zirdnipr9
«Зірка» (Кропивницький) - СК «Дніпро-1» (Дніпро) - 0:2 (0:1).
4 серпня 2018 року (субота). Початок о 18:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Чемпіонат України, 1 ліга, 1 коло, 3 тур.
Арбітр: Блавацький Роман (Львів).
Асистенти арбітра: Шевчук Андрій (Рівне), Поважний Ярослав (Харків).
4-й арбітр: Попельницький Дмитро (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу: Лисакевич Валерій (Харків).
«Зірка»: 74. Медведєв Марк, 5. Хорольський Дмитро, 7. Авер’янов Максим (90. Лопушенко Ігор, 85), 10. Рудницький Іван (93. Писарєв Станіслав, 76), 11. Збунь Олексій (77. Касімов Дмитро, 90), 23. Маткобожик Олександр, 28. Хамільтон-Роллінгс Філіп (17. Сьомка Артем, 84), 37. Нерубенко Дмитро, 39. Поплавка Ярослав, 50. Дугієнко Олександр, 85. Ходорченко Микита. Запасні: 96. Зеленський Максим, 14. Боздаган’ян Михайло, 15. Савіцький Андрій, 24. Павлюк Кирило. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.
СК «Дніпро-1»: 33. Юрчук Валерій, 4. Кравченко Сергій, 8. Польовий Володимир, 15. Логінов Сергій, 20. Куліш Станіслав (87. Кожушко Олег, 81), 21. Загальський Ігор (18. Сніжко Олександр, 78), 22. Чеботаєв Сергій, 25. Когут Ігор (23. Панасенко Сергій, 88), 29. Назаренко Олександр (9. Щедрий Артем, 46), 71 Лопирьонок Максим, 77. Чичиков Олексій (10. Бровченко Юрій, 90). Запасні: 31. Кліщук Андрій, 2. Башлай Дмитро, 5. Шаповал Владислав, 7. Войцеховський Владислав, 11. Мемешев Артем. Головний тренер: Михайленко Дмитро.
Голи: 0:1, Загальський Ігор (45+1), 0:2, Куліш Станіслав (70).
Попередження: Назаренко Олександр (33), Логінов Сергій (39).