Кропивницький волейболіст-пляжник привіз «срібло» з 10-го туру Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 784

Срібним призером 10-го туру Чемпіонату України з пляжного волейболу  серед чоловічих команд став кропивничанин Ігор Свірідов у парі з рівненчанином Владиславом Павлюком.

18-річний вихованець КДЮСШ №3 міської ради міста Кропивницького, підопічний Маргарити Кольцової доводить свою майстерність і серед дорослих спортсменів.

Змагання проводилися 2-5 серпня в Одесі, а за їхні нагороди боролися 20 волейбольних дуетів.

2018 08 05 vol 22018 08 05 vol 3

Наш спортсмен із партнером розпочали виступи згідно рейтингу з другого етапу. На шляху до півфіналу вони здолали три пари суперників. Поєдинок за путівку у фінал вони виграли у одеситів Сергія Сергієнка – Олександра Лисяного за підсумками двох партій, отримавши право поборотися за золоті медалі чемпіонату.

Лише вирішальну зустріч Ігор Свірідов із Владиславом Павлюком програли команді з Запоріжжя Миколі Бабічу - Олександру Іойшер (0:2).

2018 08 05 vol 12018 08 05 vol 5

Як повідомляла "Гречка" тижнем раніше Ігор Свірідов на Чемпіонаті Європи U-22 став дев’ятим. У червні переміг у третьому турі Чемпіонату України, завоював «бронзу» в четвертому турі, посів дев’яте місце на юнацькому Континентальному Кубку Європи з пляжного волейболу. У  травні кропивничанин був срібним призером юніорського чемпіонату України.