Спорт

Легкоатлетка з Олександрівки на Чемпіонаті Європи не змогла вийти до фіналу

. 1860

Вихованці Олександрівської ДЮСШ Тетяні Мельник, яка кілька останніх років виступає за місто Київ, не вдалося пробитися до фіналу Чемпіонату Європи з легкої атлетики, що триває у Берліні.

2018 08 09 Melnyk Berlin

У вечірній сесії четвертого дня змагань вона була єдиною українкою, яка вийшла до півфіналу з бігу на 400 метрів, але до провідної вісімки, яка розіграє нагороди європейської першості, їй пробитися не вдалося. У першому півфіналі вихованка Вадима Приймака фінішувала сьомою, показавши свій найкращий результат в сезоні – 52,20 сек, однак із цим результатом вона не подолала кваліфікацію на фінал. Загалом Тетяна Мельник на дистанції 400 метрів посіла 17-е місце.

Нагадаємо, Тетяна Мельник представляла Кіровоградську область на Олімпійських іграх 2016 р. у Ріо-де-Жанейро, де у складі жіночої збірної України в естафеті 4х400 метрів посіла п’яте місце.

Минулого року вона була призеркою Чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні.