Спорт

Знам’янчан запрошують до занять йогою на свіжому повітрі (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 2602

Дмитро Омельченко, мешканець Знам’янки, що на Кіровоградщині, організував заняття з йоги на свіжому повітрі. Тричі на тиждень всі охочі мали змогу долучитись до занять, відтепер їх можна відвідувати щодня.

yoh0Як повідомляє портал КОМОРА, групи під час занять налічують 5-6 осіб. Новачки, які віднедавна відвідують заняття, переконують, що Дмитро пильний тренер, а заняття приносить не лише користь тілу, а й гарний настрій та можливість активного відпочинку на свіжому повітрі після робочого дня. 

- Я не викладаю, а лише ділюся своїми знаннями, - говорить Дмитро Омельченко. - Я не позиціоную себе, як тренер чи викладач, а більше як інструктор.

Якщо людина займатиметься хоч раз у неділю одну годину своїм тілом і відчуватиме себе здоровішою - то це мій вклад, бо колись мені давали, а тепер я маю віддати. Для мене це не комерційний проект, а просто шанс поділитися тим, що я вмію.

Усіх бажаючих запрошують до занять йогою на поле за міською спортивною школою. Потрібно вбратись у зручний одяг та взяти з собою спортивний(туристичний) килимок.

yoh1

Початок занять о 18.00

Поширюйте

Коментуйте