Петрівський «Інгулець» здобув першу перемогу в сезоні (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 921

Після трьох поспіль безпереможних ігор, у четвертому турі першолігового чемпіонату з футболу, «Інгулець» у Петрово виборов першу звитягу в сезоні, здолавши "Миколаїв" - 2:0.

Команда Сергія Лавриненка повела в рахунку вже після першої хвилини поєдинку - Владислав Клименко влучно пробив з гострого кута під ближню штангу. Подвоїли перевагу господарі у середині тайму. Олександр Акименко, отримавши пас від Мішуренка, забив поміж ніг воротаря корабелів - 2:0.
Гості погіршили своє становище, опинившись у меншості під завісу першої половини матчу. Було вилучено захисника "Миколаєва" Андрія Гурського за фол останньої надії, яким він зупиняв Акименка.
У другому таймі гравці "Інгульця", маючи перевагу в рахунку та кількості футболістів на полі, продовжували володіти ініціативою, грали по рахунку, не даючи суперникам створити проблеми біля власних воріт та довели гру до перемоги.
“Інгулець” (Петрове) – МФК “Миколаїв” (Миколаїв) – 2:0 (2:0)
Сезон 2018-2019 рр. Чемпіонат України, Перша ліга, 4-й тур. 11 серпня 2018. Петрове. Стадіон “Інгулець”. 651 глядач. + 26 С. Поле – 5
Арбітр – Вадим Запрутняк (Ужгород)
“Інгулець”: Ситников,  Синьогуб, Ковальов, Кучеренко, Балан, Лупашко-к, Запорожець (Коваленко, 82), Клименко, Мішуренко (Січінава, 73), Піднебенной (Козак, 68), Акименко (Кен Арман, 90+1).
“Миколаїв”: Старченко,  Гурський,  Берко (Авраменко, 46), Семенина, (Брижчук, 76), Ковальов (Антонюк, 46), Цапій, Дмитренко, Чучман-к, Рогозинський (Шарабура, 68), Скепський, Попов.
Голи: 1:0 Клименко, 1 (Синьогуб), 2:0 Акименко, 22 (Мішуренко).
Попередження: Денис Балан (38), Андрій Гурський (43), Євген Запорожець (66), Олег Дмитренко (69), Олександр Козак (80).
Вилучення: Андрій Гурський (44) – повторне попередження
Гру п'ятого туру футболісти з Петрово проведуть 18 серпня у Львові з винниківським  “Рухом”.