Боксери з Кропивницького вибороли чотири медалі юніорського чемпіонату України

Кількість переглядів - 783

Кропивницькі боксери вдало відзмагалися на Чемпіонаті України серед юніорів 2002-2003 років народження, який з 7 по 12 серпня проводився в нашому обласному центрі на факультеті фізичного виховання ЦДПУ.

Завоювавши чотири медалі, з яких дві золоті, одна срібна та одна бронзова, вони за кількістю нагород розділили перше командне місце з майстрами рингу Вінницької області. За набраними очками господарі серед усіх регіонів України, які були представлені на чемпіонаті, посіли четверте місце.

Як «Гречка» повідомляла раніше, до півфіналу пробилися четверо кропивницьких спортсменів. Серед них трьом вдалося виграти свої поєдинки та вийти до фіналів у своїх вагових категоріях.
У поєдинках за чемпіонські титули Базарбай Матякубов (57 кг) впевнено переміг свого суперника та здобув чемпіонський титул. Андрій Щуцький (70 кг) виграв свій фінальний бій роздільним рішенням суддів і приніс команді друге «золото».

Макар Полтавський (48 кг) програв більш досвідченому суперникові, ставши срібним призером чемпіонату.

Єдиний, хто програв півфінальний бій серед кропивничан був суперважковаговик Максим Моісєєв (+80 кг), тож він приніс нашій команді «бронзу».

Старший тренер Кіровоградської області з боксу Віктор Саласенко лишився задоволеним проведеним турніром і результатами, які показали вихованці обласної федерації:

- Проведеним чемпіонатом лишилися задоволені всі – учасники, тренери, судді. Не було зауважень і в представників Міністерства молоді та спорту. Змагання були організовані на високому рівні, тому нам сказали, якщо Кропивницький захоче взяти на себе проведення юніорського чемпіонату України наступного року, інші варіанти розглядатися не будуть. Приємно, що боксери нашої обласної федерації порадували – завоювавши чотири медалі.