Спорт

Кропивницькі плавці здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті Європи серед спортсменів-паралімпійців (ФОТО, ВІДЕО)

. 3265

Кропивницькі плавці Андрій Деревінський та Ольга Свідерська завоювали нагороди на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вади зору та фізичного розвитку, що триває в ірландському місті Дублін.

Першість Старого Світу розпочалася 13-го та триватиме до 19 серпня. За нагороди чемпіонату змагаються спортсмени 21 країни.

Підопічні заслуженого тренера України Олени Кузніцової стали володарями «золота» та «бронзи» у другий змагальний день учора, 14 серпня.

Андрій Деревінський здобув чемпіонський титул у змішаній естафеті комплексним плаванням 4х50 метрів у складі збірної України.

2018 08 15 swim42018 08 15 swim22018 08 15 swim3

У фінальному запливі він разом із Ярославом Семененком, Єлизаветою Мережко та Оксаною Хруль у боротьбі за нагороди випередили представників Італії та Іспанії.

Змагання на дистанції 4х50 метрів комплексним плаванням 2:55:40
                                     Нагородження Андрія Деревінського та всієї естафетної збірної України 3:35:00

Плавчиня Ольга Свідерська у класі нозології S4 вдало подолала кваліфікацію на дистанції 50 метрів вільним стилем та пробилася до фіналу. У вирішальному запливі наша спортсменка фінішувала третьою та піднялася на п’єдестал пошани. Швидшою за кропивницьку плавчиню були лише спортсменки Італії та Німеччини.

8 Spain RODRIGUEZ MARTIN. (S4) 1:08.67 28.09

Андрій Деревінський був близьким до здобуття медалі на дистанції 50 метрів вільним стилем, але зупинився впритул до п’єдесталу. У класі S4 він фінішував четвертим.

2018 08 15 swim1

Після трьох днів чемпіонату збірна України утримує лідерство у медальному заліку. На рахунку наших плавців 10 золотих, 10 срібних і 5 бронзових медалей. Другими ідуть італійці (8-6-6), а третіми спортсмени Великої Британії (5-5-5).