Кропивницька плавчиня-паралімпієць здобула другу нагороду на Чемпіонаті Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 501

Плавчиня Ольга Свідерська з Кропивницького вдруге стала призеркою Чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку, що триває в ірландському місті Дублін.

2018 08 15 swim3 copy2018 08 15 swim4 copy

Вчора, 15 серпня, у третій день змагань Ольга Свідерська вдало подолала кваліфікацію на дистанції 50 метрів брасом у класі нозології SB3 та вийшла до фіналу.
У вирішальному запливі підопічну Олени Кузніцової випередила лише італійка Трімі Арйола та чешка Домініка Міцкова.

Фінальний заплив серед жінок на дистанції 50 метрів брасом

Нагородження

Другий спортсмен із Кропивницького Андрій Деревінський на дистанції 100 метрів вільним стилем посів четверте місце.

Як повідомляла «Гречка», на Чемпіонаті Європи серед спортсменів-паралімпійців Андрій Деревінський днем раніше здобув «золото», а Ольга Свідерська «бронзу».