Спорт

У Кропивницькому визначили кращих гирьовиків ФСТ «Динамо» області (ФОТО)

. 2929

Чемпіонат Кіровоградської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з гирьового спорту, що відбувся сьогодні сьогодні, 17 вересня у Кропивницькому, визначив кращих атлетів серед силових структур цієї організації.

За її нагороди у спортивному залі Головного управління національної поліції в області змагалися 33 учасники з п’яти команд – управління державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), патрульної поліції Кропивницького (УПП), служби безпеки України (СБУ), національної гвардії України (НГУ) та господарі з головного управління національної поліції області (ГУНП).

IMG 20180817 104456IMG 20180817 110600

Кожну команду представляло від п’яти до дев’яти учасників. Суперечка на помостах проводилася у семи вагових категоріях гирями вагою 24 кілограми у гирьовому двоборстві – поштовху та ривку за правилами національної федерації Союзу гирьового спорту України.

За результатами проведеного чемпіонату переможцем командного заліку стала збірна УДСНС, яка здобула три «золота», одне «срібло» та одну «бронзу». Друге місце посіли силовики ГУНП (одне перше місце, чотири других місця), а третіми стали військові НГУ (два перших місця, одне третє місце).

В особистому заліку переможцями своїх вагових категорій стали:
63 кг – Юхимець Олександр
68 кг – Майстерюк Максим
73 кг – Журавель Вадим
78 кг – Білоус Віталій
85 кг – Фінке Сергій
95 кг – Груша Володимир
+95 кг – Кривич Віталій

IMG 20180817 144235

Змагання з гирьового спорту стали п’ятим етапом обласної «Динаміади». Раніше були проведення чемпіонати КОО ФСТ «Динамо» з настільного тенісу, боротьби грепплінгу, армрестлінгу та легкої атлетики.

У загальному заліку наразі лідерство утримує команда управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

Наступним видом змагань стане перетягування канату. Вони відбудуться у вересні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама