Кропивницька «Зірка» здобула першу перемогу в сезоні (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 953

У матчі другого попереднього етапу Кубку України з футболу кропивницька «Зірка» мінімально здолала у Кременчуку лідера групи «Б» Другої ліги «Кремінь» - 2:1.

В нелегкому кубковому протиборстві на стадіоні «Кремінь-Арена» після не дуже вдалого першого тайму, підопічні Андрія Горбаня змогли перехопити ініціативу й вирвати путівку до наступного раунду, завдяки двом вдало виконаним штрафним капітаном команди Іваном Рудницьким.

На 20-й хвилині господарі першими відкрили рахунок. Після подачі захисники «Зірки» відбили перший удар суперників головою з близької відстані, але на добиванні вдало зіграв Сергій Вовкодава та вивів свою команду вперед – 1:0.
Зрівняли рахунок підопічні Андрія Горбаня на 55-й хвилині. Прорив Олексія Збуня був зупинений фолом у кількох метрах від лінії воротарської зони суперників. Іван Рудницький майстерно зі стандарту пробив над «стінкою» не залишивши шансів воротареві «Кременя» Андрію Олійнику.
На 67-й хвилині «зіркові» знову здобули право на штрафний майже з тієї ж точки, що й минулого гольового разу. Й знову до м’яча підійшов Іван Рудницький, який вдруге пробив над «стінкою» без шансів для воротаря кременчужан – 1:2!
Спроби кременчужан зрівняти рахунок результату не принесли.

Ця перемога стала першою в новому сезоні для кропивничан, а от «Кремінь» навпаки отримав першу поразку. І тепер підопічні Андрія Горбаня продовжать боротьбу в наступній стадії Кубку України.

«Кремінь» (Кременчук) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:2 (1:0).

22 серпня 2018 року (середа). Початок о 17:00. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена». Кубок України, другий попередній етап.
Арбітр: Титов Олександр (Донецьк).
Асистенти арбітра: Сукравцев Віталій (Бердянськ), Галинець Віктор (Рівне).
4-й арбітр: Плєшко Павло (Кременчук).
Спостерігач арбітражу: Головков Олександр (Луганська область).

«Кремінь»: 1. Олійник Андрій, 3. Піскун Владислав, 4. Яцик Костянтин, 5. Курелех Валерій, 7. Богданов Максим, 11. Степанчук Сергій, 13. Вовкодав Сергій, 16. Сидоренко В’ячеслав (22. Попов Михайло, 59), 17. Щетінін Владислав (2. Бичков Богдан, 46), 18. Мурашов Євгеній (15. Белоусов Денис, 65), 21. Ченбай Сергій. Запасні: 12. Котляров Ярослав, 6. Ентін Дмитро, 10. Павлик Юрій, 20. Астахов Ернест. Головний тренер: Ігор Столовицький.
«Зірка»: 96. Зеленський Микита, 3. Сафронов Олександр, 5. Хорольський Дмитро, 7. Авер’янов Максим, 9. Кондраков Данііл (77. Касімов Дмитро, 90+4), 10. Рудницький Іван, 11. Збунь Олексій (90. Лопушенко Ігор, 90+5), 23. Маткобожик Олександр, 37. Нерубенко Дмитро, 50. Дугієнко Олександр, 99. Бєляєв Олександр (93. Писарєв Станіслав, 90+1). Запасні: 41. Льопка Роман, 14. Боздаганян Михайло, 15. Савіцький Андрій, 28. Хамільтон-Роллінгс Філіп. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.

Голи: 1:0, Вовкодав Сергій (20), 1:1, Рудницький Іван (55), 1:2, Рудницький Іван (68).
Попередження: Збунь Олексій (28), Богданов Максим (55), Хорольський Дмитро (83), Кондраков Данііл (84).